U bent hier

WEDSTRIJDEN - ACTIVITEITEN

1. Competitie

  • 13 okt. 2019: Eerste dag provinciale kampioenschappen
  • 19 okt. 2019: Tweede dag provinciale kampioenschappen
  • 20 okt. 2019: Derde dag provinciale kampioenschappen
  • 27 okt. 2019: Vierde dag provinciale kampioenschappen
  • 3 nov. 2019: Derde dag Limburgs B-circuit
  • 11 nov. 2019: Eendjescriterium GZVN
  • 24 nov. 2019: 200m Hasselt
  • 22 dec. 2019: X-Mas Balls Bree
  • 12 jan. 2020: Eerste dag Limburg Cup
  • 18-19 jan. 2020: Flanders Speedo Cup
  • 26 jan. 2020: Tweede dag Limburg Cup
  • 02 febr. 2020: Eerste dag Limburgs B-circuit
  • 7 - 9 febr. 2020: Vlaamse Jeugdkampioenschappen
  • 21 - 23 febr. 2020: Vlaamse kampioenschappen
  • 8 maart 2020: Derde dag Limburg Cup
  • 22 maart 2020: 4de dag Limburg Cup (Sprint)
  • 13 april 2020: Paasmeeting Genk
  • 19 april 2020: Lange afstand Hasselt
  • 26 april 2020: Vijde dag Limburg Cup
  • 10 mei 2020: Beker Stad Hasselt
  • 21 - 23 mei 2020: Belgische kampioenschappen open (Antwerpen)
  • 24 mei 2020: Memorial Christophe Jorissen (GZVN)
  • 7 juni 2020: Tweede dag Limburgs B-circuit

2.  Nevenactiviteiten

  • 20 januari 2020 tot 01 februari 2020 brevettenjacht (info volgt later) 
  • 28 maart 2020: clubfeest (zaal Ons Huis in Heusden-Zolder)

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2019 t.e.m. juli 2020).    

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-:19:00: A2+A3 (SB:5 bn)
19:00-:19:30: A2+A3 (SB:6 bn)
19:30-:20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

15:30-17:00: A3 (sel. SB:2 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info.deberingsetuimelaars@gmail.com
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info.deberingsetuimelaars@gmail.com) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info.deberingsetuimelaars@gmail.com. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring