U bent hier

BESTTIJDEN

Via swimrankings kunnen alle tijden van alle zwemmers over de hele wereld gecontacteerd worden. Hieronder de linken naar swimrankings van onze competitiezwemmers van zwemclub De Beringse Tuimelaars (DBT). Zwemmers of ouders van zwemmers die niet akkoord zijn met de publiekatie van hun naam en de link naar swimrankings kunnen per e-mail (info@zwemclubberingen) vragen hun naam te verwijderen.

   
Swimrankings
Baelen Siebe DBT/11103/07 ++++
Baetens Lieze DBT/21071/08 ++++
Beyens Nicolas DBT/11101/07 ++++
Birlogeanu Luca DBT/11055/05 ++++
Blootacker Dries DBT/11095/08 ++++
Bouwens Yannik DBT/11047/05 ++++
Broux Yzra DBT/21005/03
Caels Emily DBT/21051/07 ++++
Caerts Basten DBT/10229/97
Caerts Xander DBT/11026/04 ++++
Claeskens Lina DBT/21098/08 ++++
Claeskens Milan DBT/11091/06 ++++
Cuijvers Lisa DBT/21085/09 ++++
De Wachter Pieter-Jan DBT/11029/02 ++++
De Wachter Robin DBT/11042/04 ++++
Desmaret Annelaure DBT/21022/02 ++++
D'hauwer Frauke DBT/21031/04 ++++
D'hauwer Noor DBT/21032/06 ++++
Dillen Jans DBT/21105/03 ++++
Engelen Arlieke DBT/21072/07 ++++
Fransen Fien DBT/21075/08 ++++
Frederix Maya DBT/21083/09 ++++
Gielen Fien DBT/21074/08 ++++
Hermans Yo-Lynne DBT/21099/08 ++++
Hiel Maya DBT/21049/06 ++++
Jans Lien DBT/21030/03 ++++
Janssen Senne DBT/11043/99 ++++
Janssen Stephan DBT/11034/02 ++++
Janssen Valerie DBT/21035/00 ++++
Joris Wesley DBT/11073/96 ++++
Ketelslegers Lien DBT/21002/97 ++++
Kilicarslan Eren DBT/11055/01 ++++
Kopriva Ilio DBT/11016/06 ++++
Lieten Anke DBT/21106/04 ++++
Maes Charlotte DBT/21104/06 ++++
Maesen Quinten DBT/11041/02 ++++
Mangelschots Ann-Sofie DBT/21068/06 ++++
Meers Jonathan    
Olijslagers Mathias DBT/10211/02
Palumbo Mila DBT/21070/08 ++++
Peeraer Arnout DBT/10223/01
Renard Freeke DBT/21094/08 ++++
Roebben Arnout DBT/11010/99 ++++
Schapmans Jolien DBT/21067/07 ++++
Schraeyen Ilsley DBT/21050/07 ++++
Schrooten Yuna DBT/21077/08 ++++
Serdons Stine DBT/21057/07 ++++
Serdons Tade DBT/11056/04 ++++
Smeers Emma DBT/21036/03 ++++
Smeers Jasper DBT/11037/03 ++++
Smeers Sander DBT/21038/01 ++++
Snoekx Romy DBT/21018/06 ++++
Snyers Jules DBT/21087/08 ++++
Stans Eef DBT/21093/08 ++++
Stans Stef DBT/11048/05 ++++
Stevens Laura DBT/21078/95 ++++
Swerts Fien DBT/21003/04 ++++
Swerts Jan DBT/11004/01 ++++
Theunis Ilona DBT/21069/08 ++++
Thijssen Hanne DBT/21059/04 ++++
Thijssen Robbe DBT/11060/02 ++++
Timmermans Arne DBT/11082/05 ++++
Van den Heuvel Alexandra DBT/21016/03 ++++
Van de Ven Siebe DBT/11053/07 ++++
Van Eylen Siemen DBT/11011/05 ++++
Vanderkrieken Frauke DBT/21081/05 ++++
Vandevenne Jitse DBT/11015/06 ++++
Vandenhoeck Mano DBT/21076/08 ++++
Vanhees Ella DBT/21090/09 ++++
Vanhees Sien DBT/21020/06 ++++
Vanhees Stef DBT/11014/03 ++++
Vanolmen Britt DBT/21023/03 ++++
Vanzeir Mathias DBT/11033/03 ++++
Verheyen Hanne DBT/20218/00
Verheyen Jolien DBT/20219/00
Vranken Bartel DBT/11052/07 ++++
Vranken Bjarne DBT/11086/09 ++++
Wels Evy DBT/21065/04 ++++
Witters Marie-Alix DBT/21108/05 ++++

 

 

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2018 t.e.m. juli 2019).  De uren van ZA5 en ZA6 zijn veranderd!

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring