U bent hier

Estafette Dames

 

9-10 jr

11-12 jr

4x50m

VS

Leten S.
Vanerom W.
Bellavia S.
Lens L.
2.39.13

Hiel Maya
Mangelshots A
Serdons Stine

Snoekx Romy
2.10.28

4x100m

VS

Lens L.
Leten S.
Van Loock I.
Bogaerts L.
6.12.56

Hiel Maya
Mangelschots A.
Serdons Stine
Snoekx Romy
4.38.56

4x200m

VS

 

Loos N.
Loos L.
Scroyen I.
Vanduffel M.
12.09.31

4x50m

SS

 

-

 

 

-

4x50m

W

Leten S.
Bogaerts L.

Van Loock I.
Bellavia S.
3.07.45

Serdons Stine
Petrosillo Lyan
Crijns Riyana
Palumbo Mila
2.25.92

4x100m

W

 

D'Hauwer Frauke
Thijssen Hanne
Wels Evy
Swerts Fien
5.13.94

 

  
  
  
 

13-14 jr

15-16 jr

4x50m

VS

 Vanderkrieken F
Thijssen Hanne.
Lieten Anke
Witters Marie-Alix
1.55.07

Thijssen Hanne
Jans Dillen
Vanderkrieken F.
Witters Marie-Alix
1.56.92

4x100m

VS

Vanderkrieken F.
Hanne Thijssen
Wels Evy
Witters Marie-Alix
4.09.90

Lieten Anke
Swerts Fien
Desmaret Anne.
Dillen Jans
4.22.89

4x200m

VS

Loos L.
Vanduffel M.
Scroyen I.
Loos N.
10.57.49

Loos N.
Scroyen I.
Loos L.
Loysch N.
10.53.70

4x50m

SS

 

-

 

 

-

4x50m

W

Thijssen Hanne
Witters Marie-Alix
Vanderkrieken F.
Wels Evy
2.12.25

Bervoets L.
Kerkhofs M.
Sneyers L.
Verlinden L.
2.14.56

4x100m

W

Thijssen Hanne
Lieten Anke
Vanderkrieken F.
Witters Marie-Alix
4.55.46

Bervoets L.
Sneyers L.
Reekmans J..
Kenis I..
4.58.81

 

   

 
 

17-18 jr

19+ jr

4x50m

VS

Verboven R.
Reekmans I.
Goossens S.
Kenis Ilyse
2.10.92

Witter Marie-Alix
Vanderkrieken F.
Stevens Laura
Dillen Jans
1.51.58

4x100m

VS

Klopfel R.
Kerkhofs M.

Stevens L.
Verlinden L
4.27.47

Jans Lien
Ketelslegers Lien
Broux Yzra
Vanolmen Britt
4.32.06

4x200m

VS

 
 Kerkhofs M.

Verlinden L.
Klopfel R.
Stevens L.
9.41.77
 

4x50m

SS

 Cinelli M.°
Loysch V.°

Scroyen I.°
Vanerom W.
2.57.58

 

4x50m

W

 Bervoets L.
Kerkhofs M.
Stevens L.
Kerkhofs L.
2.17.18

Stevens L.
Thijssen H.
Wels E.
Swerts F.
2.20.37

4x100m

W

 Stevens L.
Kerkhofs L.
Kerkhofs M.
Verlinden L.
4.50.27

Timmers S.
Vanderaerden T.
Scroyen I.
Vanderaerden T.
5.07.90

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2018 t.e.m. juli 2019).  De uren van ZA5 en ZA6 zijn veranderd!

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring