U bent hier

Estafette Heren

 

9-10 jr

11-12 jr

4x50m
VS

Didden M
Put M.
Wygaerts J
Timmers P.
2.48.50

Vandevenne Jitse
Birlogeanu Luca
Smeers Jasper
Kopriva Ilio

2.13.83

4x100m
VS

Frederix N.
Tessens Y.

Van Hout B.
Bellavia J.
6.06.87

De Wachter R.
Bulen Finn
Birlogeanu L.
Serdons Tade
4.50.63

4x200m
VS

 

Van de Ven J.
Vanuytrecht B.

Bormans H.
Ooms D.
12.00.93

4x50m
W

Van de Ven I.
Roosen A.

Frederix N.
Schraepen F.
3.15.27

Vandevenne Jitse
Kopriva Ilio
Birlogeanu L.
Smeers Jasper
2.30.76

4x100m
W

 

Vandevenne Jitse
Kopriva Ilio
Vranken Bartel
Van De Ven Siebe
5.28.10

 

  
  
  

 

13-14 jr

15-16 jr

4x50m
VS

De Wachter Robin
Serdons Tad
Bulen Finn
Vanhees
2.00.04

 Thijssen Robbe
Swerts Jan
Caerts Xander
De Wachter P-J
1.52.61

4x100m
VS

De Wachter Robin
Serdons Tade
Vanzeir Mathias
Vanhees Stef
4.23.92

Caerts B.
Verlinden J..
Van Sweevelt Y
In't Ven L.
4.06.21

4x200m
VS

Van de Ven J.
Loos W.

Ooms D.
Vanuytrecht B.
10.47.17

Frederix J.
Loos W.

Ooms D.
Vanuytrecht B.
9.37.33

4x50m
W

Vanhees S.
De Wachter P-J.
Thijssen Robbe
Maesen Quinten
2.07.62

Vanhees Stef
De Wachter P-J
Thijssen Robbe
Serdons Tade
2.06.67

4x100m
W

Maesen Quinten
Vanhees Stef

Thijssen Robbe
Janssen Stephane
4.51.73

Maesen Quinten
De Wachter P-J
Thijssen Robbe
Olijslagers Mathias
4.45.63

 

  
  
   

 

17-18 jr

19+ jr

4x50m
VS

 De Wachter P-J
Vanhees Sef
Thijssen Robbe
Jansse Senne

1.49.48

 Geutjens K.
Caerts B.
De Roo S.
Rayen M.
1.45.61

4x100m
VS

Thijssen Robbe
De Wachter P-J
Swerts Jan
Janssen Senne
3.57.68

 Timmers P.
Luyten D.
Op De Beeck E.
Achten F.
3.54.28

4x200m
VS

Vanuytrecht B.
Van Hout B.

Loos W.
Ooms D.
9.35.25

 

4x50m
W

 Janssen Stepha.
Thijssen Robbe
Swerts Jan
Olijslagers Math.
2.04.95

In't Ven L.
Caerts B.
De Roo S.
Van Sweevelt Y.
2.04.53

4x100m
W

Swerts Jan
Janssen Senne
Thijssen Robbe
De Wachter P-J
4.34.52

Swerts Jan
Janssen Senne
Joris Wesley
Thijssen Robbe
4.25.73

 

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2018 t.e.m. juli 2019).  De uren van ZA5 en ZA6 zijn veranderd!

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring