U bent hier

NIEUWS

Ziekenfonds formulieren

Via het ziekenfonds kan een gedeelte van het lidgeld terug bekomen worden.  De vooringevulde formulieren van het ziekenfonds dat voor u van toepassing zijn voor het nieuwe seizoen zijn beschikbaar op onze website en kunnen nadat je ze hebt afgeprint ondertekend worden door een clubverantwoordelijk om vervolgens door jou ingediend te worden naar het ziekenfonds waartoe u ben ingeschreven. De formulieren zijn terug te vinden via deze link: https://www.zwemclubberingen.be/?q=ziekenfonds-formulieren

12/09/2018

Start nieuw seizoen

Op maandag 10 september 2018 starten we het nieuwe seizoen 2018-2019.  De uren en dagen dat er getraind kan worden zijn nagenoeg identiek gebleven.  Enkel de trainingen van ZA5 en ZA6 zijn aangepast op dinsdag en woensdag zoals aangegeven in de footer en op pagina "Uren".  De eerste weken zal het enorm druk worden door de vele aanvragen van nieuwe leden om bij de club te kunnen komen.  De vrijdagen van september zijn reeds volgeboekt voor het testzwemmen om te bepalen in welke groep de nieuwe leden terecht kunnen.  De leden van vorig seizoen kunnen terecht in de groep waar ze actief waren voor het schoolverlof tenzij ze een e-mail hebben ontvangen voor een verandering van groep. In het nieuwe seizoen staan alweer een hele resem evenementen op de planning (clubkampioenschap, PACO-wedstrijd, brevettenjacht, sponsorzwemmen, clubfeest ...).  In de rubriek "Kalender kan je zien wanneer wat doorgaat.  Onze bestuursmensen en trainers staan klaar om er weer een schitterend seizoen van te maken.  Veel succes en bedankt voor het vertrouwen in zwemclub De Beringse Tuimelaars.

30/08/2018

Huishoudelijk reglement

Om onze zwemclub nog beter te kunnen sturen werd het huishoudelijk reglement gewijzigd vooral op het gebied van competitiezwemmen en omwille van de privacy wetgeving.

08/08/2018

Nieuwe privacy wetgeving

Uw gegevens worden verwerkt door De Beringse Tuimelaars vzw, voor ledenbeheer en organisatie van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten. Indien u niet wil dat wij uw gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen op info@zwemclubberingen.be.  Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring.

23/05/2018

Trainingen/Paasvakantie

Tijdens de paasvakantie trainen alle ZA-groepen, de recreatiegroepen (R1-R2) en de masters volgens een aangepast schema :

Maandag 2 april 2018 
GEEN TRAINING

Dinsdag 3 april 2018
ZA1 - ZA2 - ZA6 - ZA7 - R1 – R2 – Massters : GEEN TRAINING

Woensdag 4 april 2018
ZA5 – ZA8 – ZA9: GEEN TRAINING

Donderdag 5 april 2018
ZA7 – MASTERS: WEL TRAINING op de normale uren

Vrijdag 6 april 2018
Talentgroep T, R1 - R2 : WEL TRAINING op de normale uren

Zaterdag 7 april 2018
ZA1 - ZA2 - ZA3 - ZA4 - ZA5 - ZA6 - ZA8 - ZA9 : WEL TRAINING op de normale uren 
Maandag 9 april 2018
ZA3 – ZA4: geen training

Dinsdag 10 april 2018
ZA1 - ZA2 - ZA6 - ZA7 - R1 – R2 – Massters : GEEN TRAINING

Woensdag 11 april 2018
ZA5 – ZA8 – ZA9: GEEN TRAINING

Donderdag 12 april 2018
ZA7 – MASTERS: WEL TRAINING op de normale uren

Vrijdag 13 april 2018
Talentgroep T, R1 - R2 : WEL TRAINING op de normale uren

Zaterdag 14 april 2018
ZA1 - ZA2 - ZA3 - ZA4 - ZA5 - ZA6 - ZA8 - ZA9 : WEL TRAINING op de normale uren
Alle trainingen van de groepen B1, A1, A2, A3 gaan gewoon door tijdens de paasvakantie behalve op maandag 2 april 2018

 

30/03/2018

Uitslag DBT PACO 17022018

De PACO-wedstrijd van gisterenavond werd door een fantastisch DBT-team en de vele medewerkers op een efficiënte manier behartigd. Omstreeks 20u00 konden al de deelnemende kinderen terecht fier huiswaarts keren na hun prachtige zwemresultaten. Dank aan alle medewerkers. Hierbij de uitslag van de -12 jarigen.  Ook gaven we de 12 jarigen de gelegenheid om een wedstrijdje te zwemmen. Hierbij de uitslag van deze groep.

18/02/2018

PACO DBT 17022018

Morgen ontvangt DBT maar liefst 160 zwemmers op haar PACO-zwemfeest.  De zwemmers komen uit Bree, Heppen, Genk, Lommel, Zolder, Molenheide en uiteraard DBT.  Wij wensen al de deelnemers veel succes.  Het wedstrijdprogramma.  Ook op zondag is DBT gastclub voor de eerste Limburgse B-circuit met maar liefst 188 zwemmers waarvan 21 minder-validen.  Wedstrijdprogramma

16/02/2018

PACO ZWIM 15 dec. 2017

Vrijdag namen we met een beperkt geselecteerde groep zwemmertjes deel aan de PACO-wedstrijd te Molenheide. Er werd door hen bijzonder mooi gezwommen wat resulteerde in sterke tijden. Een woordje van dank aan An Vanherck, Jan Cuijvers, Karolien Theys en Jurie Van de Ven om ons te helpen tijdens de wedstrijd. Ook dank aan Jan voor de mooie foto's die op onze facebookpagine zijn ingebracht.

18/12/2017

Clubkampioenschap 2017

Het clubkampioenschap heeft weer knappe prestaties van onze zwemmers opgebracht. Dankzij de medewerking van enorm vele medewerkers is het prima verlopen.
Volgende zwemmers mogen zich clubkampioen 2017 noemen:
meisjes: 5-6 jarigen: Lowette Nisa
meisjes: 7-8 jarigen: Renette Lena
jongens 5-6 Jarigen: Barend Vranken Barend
jongens 7-8 jarigen: Tuur Snyers 
meisjes 9-10 jarigen: Jade Vanschoonbeek
jongens 9-10 jarigen: Bougoufa Adam
meisjes pre-competitie 7-8 jarigen: Frederix Maya
meisjes pre-competitie 9-10 jarigen: Renard Freeke
jongens pre-competitie 7-8 jarigen: Vranken Bjarne 
jongens pre-competitie 9-10 jarigen: Blootacker Dries
jongens pre-competitie 11-12 jarigen: Vos Bryan
meisjes recreatie 11-12 jarigen: Van Diest Marie
meisjes recreatie 13-14 jarigen: Demot Deany
meisjes recreatie 15-16 jarigen: Rubens Jessica 
jongens recreatie 11-12 jarigen: Bougoufa Elias
jongens recreatie 13-14 jarigen: Olijslagers Milan 
jongens recreatie 15-16 jarigen: De Keyser Koen
meisjes competitie: D'Hauwer Frauke
jongens competitie: Vanhees Stef
Dank aan al de medewerkers voor en achter de schermen. Zonder jullie hulp was een dergelijke organisatie niet haalbaar.

Proficiat aan al de deelnemers en aan de clubkampioenen 2017

 

08/12/2017

Clubkampioenschap 2017

Om in te schrijven voor het clubkampioenschap kan je hier het formulier vinden: http://www.zwemclubberingen.be/?q=clubkampioenschap-2017

13/11/2017

Limb. Cup 5/11/2017

Op 5 november verzamelden 32 van onze zwemmers voor de 5de dag Limburg Cup in Bree.
Met 11x goud, 13x zilver, 7x brons, 80 nieuwe besttijden en nog 3 clubrecords erbij konden terugblikken op een geslaagde wedstrijd.

Goud voor:
Jitse Vandevenne (11-12j): 50m rugslag
Jan Swerts (15-16j): 50m rugslag
Bartel Vranken (10j): 100m schoolslag en 100m wisselslag
Mila Palumbo (9j): 100m schoolslag en 100m wisselslag
Isley Schraeyen (10j): 100m schoolslag
Annelaure Desmaret (15-16j): 50mschoolslag
Luca Birlogeanu (11-12j): 50m schoolslag en 100m wisselslag
Pieter-Jan De Wachter (15-16j): 50m schoolslag

Zilver voor:
Romy Snoekx (11-12j): 50m rugslag
Stef Vanhees (13-14j): 50m rugslag, 50m vrije slag en 100m wisselslag
Maya Hiel (11-12j): 50m schoolslag
Robin De Wachter (13-14j): 50m schoolslag
Lieze Baetens (9j): 100m wisselslag
Stine Serdons (10j): 100m wisselslag
Evy Wels (13-14j): 50m vlinderslag
Luca Birlogeanu (11-12j): 50m vlinderslag en 50m vrije slag
Pieter-Jan de Wachter (15-16j): 50m vrije slag en 100m wisselslag

Brons voor:
Hanne Verheyen (17-18j): 50m rugslag
Isley Schraeyen (10j): 100m wisselslag
Romy Snoekx (11-12j): 50m vlinderslag
Jitse Vandevenne (11-12j): 50m vlinderslag en 50m vrije slag
Stef Vanhees 13-14j): 50m vlinderslag
Jan Swerts (15-16j): 50m vlinderslag

Nieuwe clubrecords werden gezwommen door:
Jitse Vandevenne 11-12j): 50m rugslag
Stef Vanhees 13-14j): 50m vlinderslag en 100m wisselslag

De volledige lijst met gezwommen tijden vind je in bijlage.

Het samenvattingsdocument geeft een overzicht van alle geleverde prestaties.

 

07/11/2017

Prov. kamp. 2017(dag 3 GZVN)

Zaterdag 28 oktober 3de en laatste dag van de Provinciale kampioenschappen. Deze ging door in het 50m bad van Genk. 30 van onze zwemmers stonden klaar om onze kleuren te verdedigen. Met 64 nieuwe besttijden, 17 eerste plaatsen (en dus provinciaal kampioen), 11 tweede plaatsen, 11 derde plaatsen en 3 nieuwe clubrecords kunnen we terug blikken op zeer moeie prestaties.

Onze nieuwe provinciale kampioenen:
Laura Stevens (19+): 200m vrije slag, 100m vlinderslag, 50m rugslag en 400m wisselslag
Jitse Vandevenne (11-12j): 50m rugslag
Frauke Vanderkrieken(11-12j): 100m vlinderslag, 50m rugslag en 400m wisselslag
Hanne Thijssen (13-14j): 100m vlinderslag
Ilio Kopriva (11-12j): 200m schoolslag, 200m wisselslag, 200m vrije slag en 100m vlinderslag
Robbe Thijssen (15-16j): 200m schoolslag
Senne Janssen (17-18j): 200m schoolslag
Stef Vanhees (13-14j): 200m wisselslag
DBT Jongens 14j: 4x100m wisselslag (Stef Vanhees, Ilio Kopriva, Tade Serdons, Mathias Vanzeir)

Zilver was er voor:
Hanne Thijssen 13-14j): 200m vrije slag
Stef Vanhees (13-14j): 50m rugslag
Senne Janssen (17-18j): 50m rugslag
Evy Wels (13-14j): 100m vlinderslag
Robbe Thijssen (15-16j): 200m wisselslag - 100m vlinderslag
Wesley Joris (19+): 200m wisselslag - 100m vlinderslag
Bartel Vranken (10j): 200m wisselslag
DBT meisjes 14j: 4x100m wisselslag (Frauke Vanderkrieken, Hanne Thijssen, Evy Wels, Fien Swerts)
DBT jongens 19+: 4x100m wisselslag (Stephan Janssen, Senne Janssen, Wesley Joris, Xander Caerts)

En brons was er voor:
Robbe Thijssen (15-16j): 50m rugslag
Luca Birlogeanu (11-12j): 200m wisselslag
Senne Janssen (17-18j): 200m wisselslag en 200m vrije slag
Stef Vanhees (13-14j): 200m vrije slag
Pieter-Jan De Wachter 15-16j): 200m vrije slag
Romy Snoekx (11-12j): 50m rugslag
Stine Serdons (10j): 200m wisselslag
Jitse Vandevenne (11-12j): 100m vlinderslag
Hanne Thijssen (13-14j): 400m wisselslag
DBT jongens 16j: 4x100m wisselslag (Quinten Maesen, Pieter-Jan De Wachter, Robbe Thijssen, Mathias Olijslagers)

Nieuwe clubrecords werden gezwommen door:
Frauke Vanderkrieken (11-12j): 50m rugslag
Laura Stevens (19+): 400m wisselslag
DBT jongens 16j: 4x100m wisselslag (Quinten Maesen, Pieter-Jan De Wachter, Robbe Thijssen, Mathias Olijslagers)

Proficiat aan alle zwemmers voor de geleverde prestaties. We kunnen terug blikken zeer geslaagde kampioenschappen.

Het samenvattingsdocument geeft een overzicht van alle prestaties.

 

07/11/2017

Prov. kamp. 2017 (dag 2 DMB)

Op de 2de dag van de Provinciale kampoenschappen, in Bree, stonden 37 van onze zwemmers aan de start. Met 14 titels, waarvan 11 individuele en 3 aflossingen, en 16 nieuwe clubrecords werden de sterke prestaties van vorige week gewoon verder gezet. Er werden niet minder dan 82 nieuwe besttijden gezwommen.

Werden provinciaal kampioen:
Laura Stevens: 50m vrije slag / 200m vlinderslag en 100m rugslag
Jitse Vandevenne: 100m rugslag
Ilio Kopriva: 50m schoolslag
Senne Janssen: 50m schoolslag
Frauke Vanderkrieken: 400m vrije slag en 100m rugslag
Bartel Vranken: 400m vrije slag
Wesley Joris: 200m vlindeslag en 400m vrije slag
Jongens 12 jaar (Jitse, Luca, Jasper, Ilio): 4x50m vrije slag
Jongens 14jaar (Robin, Tade, Finn, Stef): 4x50m vrije slag
Jongens 16jaar (Robbe, Jan, Xander, Pieter-Jan: 4x50m vrije slag

Zilver was er voor:
Frauke Vanderkrieken: 50m vrije slag en 50m schoolslag
Stef Vanhees: 100m rugslag en 400m vrije slag
Senne Janssen: 100m rugslag en 400m vrije slag
Pieter-Jan De Wachter: 50m schoolslag
Annelaure Desmaret: 50m schoolslag
Laura Stevens: 50m schoolslag
Ilio Kopriva: 400m vrije slag
Meisjes 12jaar (Romy, Maya, Ann-Sophie, Frauke V): 4x50m vrije slag
Meisjes 14jaar (Hanne T, Lien, Frauke D, Evy): 4x50m vrije slag
Meisjes 19+ (Annelaure, Hanne V, Jolien, Laura): 4x50m vrije slag

Brons was er voor:
Hanne Thijssen: 50m vrije slag en 400m vrije slag
Ilio Koprova: 100m rugslag
Jan Swerts: 50m schoolslag
Pieter-Jan De Wachter: 50m vrije slag
Senne Janssen: 50m vrije slag
Stine Serdons: 400m vrije slag
Tade Serdons: 200m vlinderslag
Robbe Thijssen: 200m vlindeslag en 400m vrije slag
Maya Hiel: 50m schoolslag
Jitse Vendevenne: 400m vrije slag
Stef Vanhees: 50m schoolslag
Evy Wels: 200m vlinderslag

Nieuwe clubrecords waren er voor:
Frauke Vanderkrieken (12j): 50m vrije slag, 400m vrije slag, 200m vrije slag en 100m rugslag
Laura Stevens (19+): 50m vrije slag, 200m vlinderslag, 100m rugslag en 50m schoolslag
Jitse Vandevenne (12j): 100m rugslag
Stef Vanhees (14j): 400m vrije slag
Evy Wels (14j): 200m vlinderslag
Wesley Joris (19+): 200m vlinderslag
Jongens 12j (Jitse, Luca, Jasper, Ilio): 4x50m vrije slag
Jongens 14j (Robin, Tade, Finn, Stef): 4x50m vrije slag
Jongens 16j (Robbe, Jan, Xander, Pieter-Jan): 4x50m vrije slag
Meisjes 12j (Romy, Maya, Ann-Sophie, Frauke V): 4x50m vrije slag

Alle resultaten zijn te zien in de bijgevoegde links: 
https://www.swimrankings.net/index.php…

Proficiat aan alle zwemmers voor de geleverde prestaties.

 

30/10/2017

Prov. kamp. 2017 (OZV)

Afgelopen zondag hebben we het nieuwe wedstrijd seizoen gestart op de 1ste dag provinciale kampioenschappen in Overpelt. 28 van onze zwemmers gaven present op deze wedstrijd.
Na het sterke seizoen vorig jaar was het toch wat uitkijken wat dit nieuwe seizoen in petto heeft. Onze zwemmers hebben de positieve lijn van vorig seizoen gewoon doorgetrokken. Ze lieten 95 nieuwe besttijden noteren, met 12 nieuwe clubrecord en één provinciaal record er bovenop. Al deze prestaties levereden ons ook 15 provinciale titels op. Daarnaast ook 10x zilver en 15x brons. 
We hadden ook 2 nieuwe gezichten in onze groep: Vanderkrieken Frauke en Timmermans Arne, welkom en veel succes gewenst aan beiden.

Goud was er voor: 
Laura Stevens: 100m vrije slag / 50m vlinderslag / 200m wisselslag / 200m rugslag
Jitse Vandevenne: 200m rugslag
Stef Vanhees: 200m rugslag en 400m wisselslag
Frauke Vanderkrieken: 50m vlinderslag
Hanne Thijssen: 50m vlinderslag
Ilio Kopriva: 100m schoolslag en 400m wisselslag
Senne Janssen: 100m schoolslag
Annelaure Desmaret: 200m schoolslag
Meisjes 12 jaar: 4x50m wisselslag (Romy-Maya-Frauke-Noor)
Jongens 12 jaar: 4x50m wisselslag (Jitse-Ilio-Luca-Jasper)

Zilver voor:
Hanne Thijssen: 100m vrije slag
Senne Janssen: 200m rugslag en 400m wisselslag
Pieter-Jan De Wachter: 100m schoolslag
Ilio Kopriva: 100m vrije slag
Frauke Vanderkrieken: 200m rugslag
Luca Birlogeanu: 50m vlindeslag
Jitse Vandevenne: 400m wisselslag
Meisjes 14 jaar: 4 x 50m wisselslag (Fien-Hanne-Evy-Yzra)
Jongens 16 jaar: 4 x 50m wisselslag (Stef/Pieter-Jan/Robbe/Tade)

Brons voor:
Maya Hiel: 200m schoolslag
Romy Snoekx: 200m rugslag
Ilio Kopriva: 50m vlinderslag
Frauke Vanderkrieken: 100m vrije slag en 200m wisselslag
Robbe Thijssen: 200m rugslag - 100m schoolslag en 400m wisselslag
Luca Birlogeanu: 100m schoolslag en 400m wisselslag
Stef Vanhees: 100m schoolslag
Jitse Vandevenne: 100m vrije slag
Pieter-Jan De Wachter: 100m vrije slag en 50m vlinderslag
Senne Janssen: 100m vrije slag

12 nieuwe clubrecords:
Laura Stevens (19+): 200m wisselslag, 100m vrije slag en 200m rugslag
Stef Vanhees (13-14j): 200m rugslag en 400m wisselslag
Frauke Vanderkrieken (11-12j): 50m vlinderslag en 200m rugslag
Hanne Thijssen (13-14j): 50m vlinderlag
Evy Wels (13-14j): 200m rugslag
Meisjes 12j: 4 x 50m wissellsag
Jongens 12j: 4x50m wisselsag, tevens provinciaal record
Jongens 16j: 4x50m wisselslag

Proficiat aan alle zwemmers voor de geleverde prestaites.

 

19/10/2017

BJK 2017 (Genk)

Op de Belgische jeugd kampioenschappen te Genk hebben onze zwemmers zeer knappe prestaties geleverd.

Uitblinker was Ilio Kopriva die zich Belgisch kampioen mag noemen op de 100m schoolslag 11 jarigen. Zijn tijd van 1.23,46 was tevens ook goed voor een nieuw clubrecord bij de 11-12 jarigen. Daarnaast behaalde hij ook nog brons op de 100m vlinderslag 11-jarigen.

Al onze deelnemers hebben 1 of meerdere nieuwe besttijden laten noteren. Liefst 35x stond er een nieuwe besttijd op het scorebord. Voor een volledig overzicht van deze prestaties verwijs ik jullie naar de volledige uitslag of naar het samenvattingsdocument..

Onze aflossingsploegen verbeterden 3 clubrecords. 
Fien, Hanne, Evy en Yzra verbeterden het clubrecord op de 4 x 100m wisselslag meisjes 13-14 jarigen.
De gemengde ploeg 13-14 jarigen (Tade, Hanne, Evy en Stef) verbeterden de clubrecords 4 x 100m vrije slag en 4 x 100m wisselslag. 
Alle clubrecords zijn te zien op deze website (onder de rubriek Competitie).

Proficiat aan al onze zwemmers voor hun inzet en geleverde prestaties. Ook onze talrijke supporters verdienen een pluim om onze zwemmers gedurende de 3 dagen aan te moedigen.

 

24/07/2017

Vlaams Zomercriterium

Na de jongsten is het tijd voor de groteren om aan hun laatste wedstrijden deel te nemen. Als eerst stond er het Vlaams Zomercriterium op het programma. Deze wedstrijd wordt aanzien als het Vlaams kampioenschap voor B-zwemmers. A-zwemmers mogen meedoen maar kunnen geen medailles winnen. Met 9 zwemmers trokken we naar Antwerpen. Over de 3 dagen stonden onze zwemmers 35x aan de start. Er werden zeer mooie prestaties geleverd door onze zwemmers. Niet alleen de 24 nieuwe besttijden maar ook de 12 medailles (7x goud, 3x zilver en 2x brons) die we naar huis brachten. Goed voor 7 titels Vlaams B-kampioen. Ook een nieuw clubrecord kon worden genoteerd.

Evy behaalde 2 x goud op de 100m vlindeslag en 200m wisselslag. Haar tijd op de 100m vlindeslag was eveneens goed voor een nieuw clubrecord bij de 13-14 jarige meisjes.
Wesley behaalde 2x goud op de 100m vrije slag en 200m vrije slag.
Britt behaalde goud op de 200m rugslag en zilver op de 200m schoolslag.
Jan behaalde goud op de 100m vlinderslag, zilver op de 100m schoolslag en brons op de 200m rugslag.
Senne behaalde goud op de 100m schoolslag.
Fien behaalde zilver op de 200m wisselslag en brons op de 100m vlinderslag.

Samenvattingsdocument

Proficiat aan de zwemmers voor hun prestaties, inzet en positieve ingesteldheid.

18/07/2017

Gold eendjes criterium

Het einde van het lopende seizoen is bijna daar. Tijd om aan de laatste wedstrijden van het seizoen te beginnen. 6 van onze jongste zwemmers (9 en 10 jarigen) trokken voor een weekendje naar Zwevegem voor de GOLD eendjescriterium. 
Op 12 starten werden 7 nieuwe besttijden gezwommen.
Bartel zwom naar de eerste plaats op de 200m wisselslag en behaalde ook een 3de plaats op de 100m schoolslag.
Mila behaalde zilver op de 100m rugslag en 50m vlinderslag.
Mooie prestaties van al onze zwemmers. Hun prestaties kan je bekijken op swimrankings..

Na een geslaagd weekend en mooie prestaties hebben ze hun rust goed verdiend. Fijne vakantie.

18/07/2017

PACO 3 juni DMB

Vandaag hebben we met een geselecteerd groepje zwemmers deelgenomen aan de PACO-wedstrijd te Bree. De resultaten van onze zwemmertjes waren ronduit schitterend. Met dank aan de zwemmers, ouders en helpers (Karolien Theys en Jurie Van de Ven).

Volledige uitslag

03/06/2017

Sponsorzwemmen 2017

Vanaf morgen 24 april t.e.m. zaterdag 29 april 2017 organiseren we ons sponsorzwemmen.  Omwille van het feit, dat het sponsorzwemmen een activiteit van één uur per groep is,  zijn de uren een beetje aangepast op woensdag, donderdag en zaterdag.  Hieronder de data en uren waarop het sponsor zwemmen plaats heeft.  Er wordt geen techniektraining gegeven tijdens onderstaande uren:

A1-B1: normale trainingsuren (maandag 24 april 2017)
A2-A3: normale trainingsuren: (maandag 24 april 2017) + mogelijk een 2de kans op vrijdag 28 april
ZA5: 17u30 -18u30 (woensdag 26 april 2017)
ZA7: 17u30 -18u30 (donderdag 27 april 2017)
R1-R2: normale trainingsuren (vrijdag 28 april 2017)
ZA8-ZA9: 8u30-9u30 (zaterdag 29 april 2017)
ZA6: 9u30-10u30 (zaterdag 29 april 2017)
ZA1-ZA2: 10u30-11u30 (zaterdag 29 april 2017)
ZA3- ZA4:11u30-12u30 (zaterdag 29 april 2017)

De deelnemers wordt gevraagd hun ingevuld formulier af te geven in de inkomhal (niet in het zwembad!).

Veel succes gewenst!

 

23/04/2017

Trainingen Paasverlof

Tijdens het Paasverlof trainen alle ZA-groepen, de recreatiegroepen (R1-R2) en de masters volgens een aangepast schema :
Maandagen 3 en 10 april
ZA3 - ZA4: GEEN TRAINING

Dinsdagen 4 en 11 april
ZA1 - ZA2 - ZA6 - ZA7 - R1 – R2 – Masters : GEEN TRAINING

Woensdagen 5 en 12 april
ZA5 – ZA8 - ZA9 : GEEN TRAINING

Donderdagen 6 en 13 april
ZA7 : WEL TRAINING op de normale uren

Masters: WEL TRAINING op de normale uren

Vrijdag 7 en 14 april
R1 - R2 : WEL TRAINING op de normale uren

T1: WEL TRAINING op de normale

Zaterdag 8 en 15 april
ZA1 - ZA2 - ZA3 - ZA4 - ZA5 - ZA6 - ZA8 - ZA9 : WEL TRAINING op de normale uren

Alle trainingen van de groepen B1, A1, A2 en A3 gaan gewoon door tijdens het Paasverlof.

03/04/2017

2de dag B-circuit Lim.

Op 19 februari trokken 29 van onze zwemmers naar Bree voor de 2de dag B-circuit Limburg.
We keerden terug naar huis met 20 individuele B-titels en 1 B-titel bij de aflossingen, daarnaast 7x zilver en 9x brons.

Mogen zich B-kampioen noemen:
Luca Birlogeanu: 200m vlinderslag
Xander Caerts: 200m vlinderslag
Kopriva Ilio: 200m vlinderslag
Meerts Jonathan: 200m vlinderslag
Tade Serdons: 100m rugslag / 100m schoolslag en 200m vlinderslag
Swerts Jan: 200m vlinderslag
Vandevenne Jitse: 100m schoolslag
Vranken Bartel: 100m vrije slag en 50m schoolslag
Lieze Baetens: 100m vrije slag
Yzra Broux: 100m vrije slag en 100m vlinderslag
Frauke D'Hauwer: 100m vrije slag
Romy Snoekx: 100m vrije slag en 100m vlinderslag
Fien Swerts: 200m rugslag en 100m vlinderslag
Ilona Theunis: 50m schoolslag

Aflossing 4x100m wisselslag gemend (11-14j):
Frauke D'Hauwer- Finn Bulen - Yzra Broux - Mathias Vanzeir

Daarnaast haalden volgende zwemmers ook nog een mooie 2de plaats:
Luca Birlogeanu: 100m schoolslag
Finn Bulen: 100m schoolslag
Jan Swerts: 100m rugslag en 100m schoolslag
Siebe Van De Ven: 50m schoolslag
Maya Hiel: 100m vrije slag
Jolien Verheyen: 200m rugslag

Tenslotte legden volgende zwemmers beslag op een mooie 3de plaats:
Siebe Van De Ven: 100m vrije slag
Frauke D'Hauwer: 200m rugslag en 100m vlinderslag
Valerie Janssen: 200m rugslag
Mila Palumbo: 100m vrije slag en 50m schoolslag
Hanne Verheyen: 100m vrije slag
Jolien Verheyen: 100m vlinderslag
Aflossing 4x100m wisselslag gemengd 11-18j (Eren Kilicarslan - Finn Bulen - Jan Swerts - Hanne Verheyen)

Al dat zwemmen leverde ook 42 nieuwe besttijden op. 
Beide aflossingsploegen waren zelf goed voor 2 nieuwe clubrecords.

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gezwommen door Siebe Van de Ven op de 100m VS in 1.27.42.

Het overzicht van alle gezwommen tijden en plaatsen vind je terug in de bijlage of via deze link: https://www.swimrankings.net/index.php…

Proficiat aan alle zwemmers en trainers.

 

02/03/2017

Trainingen Krokusverlof

Tijdens het krokusverlof (van 27 februari tot en met 4 maart)  trainen alle ZA-groepen, de recreatiegroepen (R1-R2) en de masters volgens een aangepast schema :

Maandag 27 februari

ZA3 - ZA4: GEEN TRAINING

Dinsdag 28 februari

ZA1 - ZA2 - ZA6 - ZA7 - R1 – R2 – Masters : GEEN TRAINING

Woensdag 1 maart

ZA5 – ZA8 - ZA9 : GEEN TRAINING

Donderdag 2 maart

ZA7 : WEL TRAINING op de normale uren
Masters: WEL TRAINING op de normale uren

Vrijdag 3 maart:

R1 - R2 : WEL TRAINING op de normale uren
T1: WEL TRAINING op de normale

Zaterdag 4 maart:

ZA1 - ZA2 - ZA3 - ZA4 - ZA5 - ZA6 - ZA8 - ZA9 : WEL TRAINING op de normale uren

24/02/2017

Trainingen verlofperiode

Tijdens het Kerst en Nieuwjaarsverlof trainen alle ZA-groepen, de recreatiegroepen (R1-R2), de masters en de pre-competitie (B1) volgens een aangepast schema :

Zaterdagen 24 december 2016 en 31 december 2016:

ZA8 –ZA9 – ZA6, ZA5- B1 - ZA1 – ZA2 – ZA3 – ZA4: GEEN TRAINING

Maandagen 26 december 2016 en  2 januari 2017

ZA3 – ZA4 – B1: WEL TRAINING op de normale uren

Dinsdagen 27 december 2016 en  3 januari 2017

ZA1 – ZA2 – ZA6: WEL TRAINING op de normale uren voor deze groepen 

Dinsdagen 27 december 2016 en 3 januari 2017

ZA7 – R1 – R2 – Masters: GEEN TRAINING

Woensdagen 28 december 2016 en 4 januari 2017

ZA5 – ZA8 – ZA9: WEL TRAINING op de normale uren

Donderdagen 29 december 2016 en 5 januari 2017

ZA7 – B1 – Masters: WEL TRAINING 

Vrijdagen 30 december 2016  en 6 januari 2017

R1 – R2 - T1 : WEL TRAINING op de normale uren

 Alle trainingen van de groepen A1, A2, A3 gaan gewoon door tijdens het kerst en Nieuwjaars verlof

27/12/2016

Limb. B-circuit (ZCM)

Op de laatste dag van het B-circuit in Maasmechelen hebben onze zwemmer weer goed uitgepakt, liefst 27 gouden, 11 zilveren en 9 bronsen medailles. Onze 27 zwemmers zorgden samen voor 57 nieuwe besttijden. Alle gezwommen resultaten zijn te zien op:https://www.swimrankings.net/index.php…
Eveneens werden er enkele clubrecords verbeterd: Pieter-Jan De Wachter op de 100m wisselslag, Robin De Wachter op de 200m vrije slag, Romy Snoekx op de 50m vrije slag en 100m rugslag, Fien Swerts op de 100m wisselslag.
Proficiat aan alle zwemmers voor de behaalde resultaten.

24/11/2016

Clubkampioenschap 2016

Onder ruime belangstelling, in aanwezigheid van Olympier Basten Caerts, en met een 20-tal minuutjes vertraging omwille van een technisch defect aan het scorebord, werden gisteren onze clubkampioenschappen gehouden.  Alle zwemmers hebben hun kunnen alweer subliem getoond.  Vele persoonlijke tijdsverbeteringen werden gerealiseerd en de vele nieuwkomers deden het uitstekend. 

Bij de recreatie zwemmers werden volgende leden clubkampioen 2016:

- Meisjes geboren 2011-2010: Floor Van Eylen
- Meisjes geboren  2009-2008: Dyde Van De Ven
- Jongens geboren 2011-2010: Ferre Van de Ven
- Jongens geboren  2009-2008: Jansen Thomas

- Masters dames: Kathleen Smet
- Masters heren: Jurie Van de Ven

- Meisjes geboren 2007-2006: Ann-Sofie Mangelschots
- Jongens geboren  2007-2006: Mathis Ghisi

- Pre-competitie meisjes 2009-2008: Mila Palumbo
- Pre-competitie meisjes 2007-2006: Jolien Schapmans

- Pre-competitie jongens: 2009-2008: Kiano Kopriva
- Pre-competitie jongens 2007-2006: Neo Callant

- Meisjes geboren 2005-2004: Marie Van Diest
- Meisjes geboren  2003-2002: Lina Bougoufa
- Meisjes geboren  2001-2000: Laura Symons

- Jongens geboren 2005-2004: Milan Olijslagers
- Jongens geboren  2003-2002:  Mathias De Boel
- Jongensgeboren  2001-2000: Hamza Hajjoui

Voor de andere resultaten van de recreatiezwemmers verwijs ik naar de volledige uitslag.

Bij de competitie werd na 5 reeksen 50m VS bij de dames Maya Hiel clubkampioen en bij de heren Bartel Vranken.

Proficiat aan al de kampioenen.  Bedankt aan de vele medewerkers.  Zonder jullie hulp is een dergelijke organisatie niet haalbaar.

 

13/11/2016

2de dag prov. kamp. Overpelt

Ook op de tweede dag van de provinciale kampioenschappen welke gisteren doorgingen in het 25m-zwembad van Overpelt werden bijzonder  mooie resultaten neergezet.  Pieter-Jan De Wachter zwom bij de 14-jarigen een nieuw provinciaal record op de 50m SS in 32.30.  Bijkomend aan deze prachtige prestatie werd nog onderstaande medailles door DBT-zwemmers opgeëist:

Goud (dus provinciaal kampioen):
-Tade Serdons op de 100m R in 1.19.68 (- 0,66 sec), op 50m SS in 42.46 (-3,95 sec), op 200m Vl, op 400mVS in 4.59.03 (-11,34 sec)
- Pieter-Jan De Wachter: op 50m SS in 32.30 (nieuw provinciaal record), op de 50mVS in 26.51 (- 0,52 sec
- Basten Caerts: op de 50m SS, op de 50m VS, op 400m VS in 4.05.46
- Jitse Vandevenne op de 200m R in 3.06.86
- Hanne Thijssen: op de 400m VS in 5.09.11 (- 2,87 sec)
- Bartel Vranken: op de 50m SS in 48.51 (-1,49 sec), op de 100m VS
- Ilio Kopriva: op de 50m SS in 43,64 (- 0,27 sec), op 100m VS in 1.16.38 (- 2,22 sec)
- Sien Vanhees: op de 50m SS in 43.31 (- 3,57 sec)
- Robbe Thijssen: op de 400mVS in 4.33.26 (- 4,82 sec)

Zilver:
- Hanne Thijssen: op de 200m Vl in 2.53.81 (-6,12 sec)
- Senne Janssen: op 50m SS in 32.36 (-0,45 sec), op de 50m VS in 26.16 (- 0,07 sec), op de 200m Vl in 2.25.39 (- 12,32 sec), op 400m VS in 4.32.03 (- 22,99 sec)
- Ilio Kopriva: op de 200m R in 3.11.05
- Stine Serdons: op de 200m R in 3.35.34
- Romy Snoekx: op de 200m R in 3.05.49, op de 100m VS in 1.19.89 (- 1,08 sec)
- Jitse Vandevenne: op de 50mSS in 48.98 (- 2.15 sec)
- Stine Serdons: op de 100mVS in 1.33.61

Brons:
- Britt Vanolmen: op de 200m Vl 
- Finn Bulen: op 50m SS in 44.78 
- Fien Swerts: op de 200m R in 5.21.29 (-17,66 sec)
- Stine Serdons: op de 50mVS
- Romy Snoekx: op de 50m SS in 47.91 (- 1,70 sec)
- Jitse Vandevenne: op de 100m VS in 1.21.22 (-4,49 sec)
- Sien Vanhees: op de 100m VS un 1.21.62 (- 3,16 sec)

De andere resultaten kan je terugvinden op de volledige uitslag of het samenvattingsdocument

Proficiat aan zwemmers en trainers

17/10/2016

1ste dag PK (Genk)

De eerste dag van de provinciale kampioenschappen was, niettegenstaande de wedstrijd doorging in 50m-bad, meteen goed voor een aantal stevige tijdsverbeteringen en veel medailles en Limburgse kampioenen.  Hieronder een overzicht van de behaalde medailles:

Goud (dus Limburgs Kampioen):
- Robin De Wachter: op 200m Rugslag, op 100m SS in 1.31.49 (- 6,51 sec), op 100m VS in 1.06.94 (- 0,20 sec)
- Lien Ketelslegers: op 50m Vl, op 200m SS
- Pieter-Jan De Wachter: op 100m SS, op 100m VS 
- Bartel Vranken: op 200m VS
- Ilio Kopriva: op de 400m VS in 5.52.50 (- 4,55 sec), op de 100m SS
- Aflossingsploeg 11-12 jarigen 4x50m W (Siemen Van Eylen, Tade Serdons, Robin De Wachter en Jasper Smeers) in 2.42.23
- Aflossingsploeg 13-14 jarigen 4x50m W (Stef VAnhees, Robbe Thijssen, Pieter-Jan De Wachter en Quinten Maesen) in 2.07.62
- Jitse Vandevenne: op de 50m R in 41.75 (- 2,67 sec)
- Tade Serdons: op de 50m Vl, op 400m W 
- Hanne Thijssen: op de 200m SS in 2.59.33 (- 9,99 sec)
- Isley Schraeyen: op de 100m SS 
- Sien Vanhees: op de 100m SS 

Zilver:
- Lien Ketelslegers op de 100m VS
- Tade Serdons: op 200m Ruslag, op 100m SS, op 100m VS
- Stine Serdons: op de 200m VS, op de 50m R in 49.82 (- 0.32 sec)
- Romy Snoekx: op de 400m VS in 6.12.88 (- 7,41 sec), op de 50m R in 40.68 (- 2,63 sec)
- Lien Ketelslegers: op de 200m W
- Bartel Vranken: op de 50m R in 49.89 (- 3,79 sec)
- Ilio Korpiva: op de 50m R
- Robin De Wachter: op de 50m Vl in 37.25 (- 1,16 sec)
- Robbe Thijssen: op 50m Vl
- Senne Janssen: op 50m Vl in 28.99 (- 0,78 sec), op 400m W

Brons:
- Senne Janssen: op 100m SS
- Maya Hiel: op de 200m VS in 6.38.66 (- 27, 25 sec)
- Robbe Thijssen: op de 100m VS, op de 400m W 
- Britt Vanolmen: op de 200m R, op de 200m SS 
- Sien Vanhees: op de 50m R in 45,72 (- 0.94 sec)
 

De prestaties van de aflossingsploegen bij de 11-12 jarigen en de bij de 13-14 jarigen zijn goed voor nieuwe clubrecords en provinciale records.  Eventuele andere records zullen later meegedeeld worden.

19 provinciale titels

Voor de prestaties van onze andere deelnemers verwijzen we naar de volledige uitslag.

Proficiat aan zwemmers en trainers

16/10/2016

Recordmeeting DMB

Dat onze zwemmers in goede doen zijn wisten we al dankzij de deelnemers aan de Belgische (Jeugd) kampioenschappen.  De bevestiging kwam er nu via onze 16 deelnemende zwemmers die maar liefst 39 tijdsverbeteringen realiseerden gisteren op de voor hun allerlaatste wedstrijd van het seizoen 2015-2016 te Bree.   De recordmeeting van Bree is traditiegetrouw een wedstrijd met een klassement over alle groepen heen.  Enkel bij de 9-10 jarigen is het een apart klassement en daarvan konden Maya Hiel, Romy Snoeks en Ilio Kopriva gebruik maken om op het podium te staan.  Maya behaalde 2 keer brons, nl. op de 100m VS in 1.24.73 (-1.53 sec) en op de 100m W in 1.37.91 (-9,94 sec).  Romy behaalde 2 maal zilver, nl. op de 100m VS in 1.21.81 (-3,60 sec) en op de 100m W in 1.35.16 (-2,42 sec) terwijl Ilio nog een stapje hoger mocht, nl. goud op de 50m Vl in 42.84 (-4,25 sec) en op de 100m W in 1.28.09 (- 4,98 sec).  Ook de zwemmers van al de andere categorieen deden het schitterend.  Voor hun tijden verwijs ik naar de volledige uitslag en naar het samenvattingsdocument.  Nog even melden dat Pieter-Jan De Wachter onder de zo gegeerde 1 minuutgrens ging op de 100m VS (59.77)!

Nieuwe clubrecords werden gerealiseerd door:
- Britt Vanolmen op de 100m R in 1.10.62 en op de 200m W in 2.33.73 bij de 15-16 jarigen
- Robin De Wachter op de 50m VS in 30.14 bij de 11-12 jarigen 
- Tade Serdons op de 50m Vl in 34.99  , op de 100m W in 1.16.89  en op de 400m W in 5.44.15 bij de 11-12 jarigen
- Ilio Kopriva op de 100m W in 1.28.09 bij de 9-10 jarigen
- Pieter-Jan De Wachter op de 50m SS in 33.34 en op de 100m SS in 1.14.72 bij de 14-15 jarigen

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door Tade Serdons op de 50m Vl in 34.99 (-5,17 sec).

Proficiat aan zwemmers en trainers voor deze prachtige afsluiter van een geweldig seizoen.  Geniet van een welverdiende rustperiode en tot 12 september bij de start van het nieuwe seizoen.  

03/08/2016

Vlaams Zomercriterium

Vorig weekend namen 3 DBT'ers deel aan het Vlaams Zomercriterium te Gent.  De  behaalde plaatsen en tijden van Yzra Broux, Xander Caerts en Britt Vanolmen  met enkele tijdsverbeteringen zijn terug te vinden op het samenvattingsdocument. Proficiat aan zwemmers en trainers.  

20/07/2016

Gold Eendjescriterium

Onder impuls van Kathleen werd er deelgenomen aan het Eendjescriterium als teambuilding sessie voor onze 9- en 10-jarigen. Alle 11 eendjes van de club deden mee en ze gaan daar ons in Zwevegem nog lang herinneren als het gele legioen met de gele t-shirts, vlagjes, spandoek, toeters en bellen. Met dank aan de supporters.  Ook de prachtige uitslagen met vele individule tijdsverbeteringen en 1 nieuwe clubrecord van onze zwemmers zullen niet onopgemerkt zijn gebleven.  Hieronder een overzicht van de behaalde medailles:

Brons:
- Maya Hiel: op 100m VS in 1.26.26
- Stine Serdons: op 100m R in 1.48.37
- Romy Snoekx: op 100m R in 1.30.13 en 50m Vl in 44.96
- Bartel Vranken: op 100m SS in 1.53.33

Zilver:
- Ilio Kopriva: op 100m VS in 1.18.60
- Stine Serdons: op 100m VS in 1.29.85

Goud:
- Ilio Kopriva: op 100m SS in 1.32.23  goed voor een niuew clubrecord bij de 10-jarigen!
- Isley Schraeyen: op 100m SS in 1.48.43
- Sien Vanhees: op 100m SS in 1.37.55

Voor de andere tijdsverbeteringen en resultaten kan u de volledige uitslag of het samenvattingsdocument raadplegen.

een woord van dank aan TAK Wendy Greunlinx en aan trainster Katheen voor deze deelname te ondersteunen.

Proficiat aan zwemmers en trainers. 

10/07/2016

GP stad Mol 25 juni 2016

Een grote groep zwemmers van DBT schreef zich veelvuldig in op de wedstrijd van de grote prijs stad Mol. Ook nieuwkomers Stine en Tade Serdons waren reeds van de partij.  Tijdens de reeksen werden onderstaande medailles gezwommen:

Brons:

- Robin De Wachter: op 50 VS en 50 SS en een 9de plaats op 100m SS in 1.22.63 goed voor een finale
- Ilio Kopriva: op 50m VS en 100m VS
 

Zilver:

- Tade Serdons: 100m R in 1.24.08 en op 100m Vl in 1.23.96 beide goed voor finale plaatsen

Goud:

- Pieter-Jan De Wachter: op 50m VS en 50m SS
- Maya Hiel: op 50m SS
- Ilio Kopriva: op 50m SS en 100m SS

Tijdens de reeksen zwommen volgende zwemmers zich ook naar de finale:

-  Pieter-Jan De Wachter op de 100m SS in 1.22.63
-  Senne Janssen: op de 100m Vl in 1.07.19
-  Britt Vanolmen: op de 10m R in 1.15.21 op de 100m SS in 1.24.99 en op de 100m Cl in 1.17.52

Tijdens de finale werden dan nog volgende resultaten gezwommen:

- Pieter-Jan De Wachter: brons op de 100m SS in 1.18.14
-  Senne Janssen op de 100m Vl een 7de plaats in 1.06.83
-  Tade Serdons: brons op de 100m R in 1.24.33 en zilver op de 100m Vl in 1.21.50
-   Britt Vanolmen een 6de plaats op de 100m R in 1.16.59, brons op de 100m SS in 1.25.12 en een 7de plaats op de 100m Vl in 1.18.12

Voor de vele andere tijdsverbeteringen verwijzen we naar de volledige uitslag en het samenvattingsdocument.

Proficiat aan zwemmers en trainers

10/07/2016

GP Guy Coolen (DMB)

Onze 26 zwemmers die zich inschreven voor de wedstrijd van Bree gisteren zorgden voor 52 tijdsverbeteringen, 9 bronzen medailles, 3 zilveren en 7 gouden en een nieuw clubrecord.  Voor de vele tijdsverbeteringen verwijs ik naar de volledige uitslag of het samenvattingsdocument.  Een overzicht van de behaalde medailles is hieronder weergegeven:

Goud:
Pieter-Jan De Wachter: op 50m VS in 28.09
Ilio Kopriva: op 400m VS in 5.56.55 en 200m W in 3.15.34
Isley Schraeyen: op 100m SS in 1.51.36
Romy Snoekx: op 200m W in 3.26.86
Bartel Vranken: op 100m SS in 1.52.97 en 50m Vl in 49.88

Zilver:
Pieter-Jan De Wachter: op 100m VS in 1.01.80
Maya Hiel: op 50m R in 46.31
Stef Vanhees: op 100m R in 1.12.45

Brons:
Pieter-Jan De Wachter: op 100m SS in 1.18.23
Maya Hiel: op 100m VS in 1.29.22
Senne Janssen: 100m Vl in 1.05.66
Romy Snoekx: op 400m VS in 6.18.29
Fien Swerts: op 100m Vl in 1.27.28
Siebe Van de Ven: op 100m SS in 2.05.01
Jitse Vandevenne: op 200m W in 3.27.90
Britt Vanolmen: op 100m R in 1.10.77 en 100m SS in 1.20.93

Het nieuwe clubrecord werd gezwommen op de 4x50 Wisselslag bij de miniemen met volgende zwemmers Quinten Maesen, Pieter-Jan De Wachter, Stef Vanhees en Felix Claes.

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gezwommen door Stef Vanhees op de 100m R in 1.12.45 (-9.34 sec).

Proficiat aan zwemmers en trainers

 

06/06/2016

GP stad Hasselt

Op de grote prijs van de stad Hasselt en op de Firstmeeting in Gent werden weer heel wat podiumplaatsen en persoonlijke records gezwommen.   In Hasselt slaagde Senne Janssen erin zelfs onder de zo begeerde 1'-grens (0.59.40) te gaan op de 100m VS. Voor de verbeteringen van persoonlijke besttijden verwijs ik naar de volledige uitslag en het samenvattingsdocument.  Een overzicht van de podiumplaatsen in Hasselt is hieronder weergegeven:

Goud werd behaald door:
- Luca Birlogeanu op de  100m VS (1.26.61), 100m SS (1.43.64) en 200m SS (3.41.89)
- Lien Ketelslegers op de 200m Vl (2.57.74)
- Ilio Kopriva op de 100m VS (1.20.16)
- Mathias Vanzeir op de 200m VS (2.37.19)

Zilver werd gezwommen door:
Felix Claes op 100m SS (1.48.95) en 100m Vl (138.90)
Senne Janssen op 100m SS (1.12.49) en 200m SS (2.41.42)
Eren Kilicarslan op 200m R (2.35.61)
Jite Vandevenne op 100m R (1.31.84)
Sien Vanhees op 100m VS (1.24.78)
Brit Vanolmen op 100m SS (1.19.85

Brons was er voor:
Felic Claes op 200m W (3.15.65)
- Annelaure Desmaret op 200m SS (3.15.65)
- Eren Kilicarslan op 200m VS (2.23.36)
- Britt Vanolmen op 200m W (2.36.69

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door Fien Swerts op de 200m W in 3.00.63 (-17.85 sec).

In Gent op de Firstmeeting behaalde Basten op de 100m SS telkens goud.  In de reeksen in 1.04.31 en in de finale in 1.02.96.  In de finale van de 100m vlinderslag werd hij derde in een knappe 58.03 ei zo na een besttijd na 2 loodzware trainingsweken.

Proficiat aan zwemmers en trainers

 

03/05/2016

5de dag Limb. Cup DBT

In aanwezigheid van de Hr. Webers, burgemeester van Beringen, werd gisteren in ons eigen bad de laatste dag van de Limburg Cup afgewerkt waarvoor maar liefst 191 zwemmers zich inschreven voor in totaal 702 starten. Dank zij de medewerking van meer dan 40 vrijwilligers werd deze eerste officiele organisatie door onze club een groot succes.  De automatische tijdsregistratie was een extra troef voor de organisatie van de klassieke sprintnummers.  De resultaten van onze DBT-deelnemers (42) zijn ronduit schitterend.  94 persoonlijke tijdsverbeteringen en 28 podium plaatsen waarvan 17 eerste plaatsen, 3 tweede plaatsen en 8 derde plaatsen werden genoteerd.

Goud was er op de 5 wedstrijdnummers voor een vermoeide Basten, na 14 dagen zware training en pas thuis van de vliegreis uit Turkije, voor  Pieter-Jan De Wachter, op de 50m VS, voor Robin De Wachter op 50m VS, 50m SS, 50m Vl en 100m W, voor Lien Ketelslegers op de 50m SS, 50M Vl en 100m W, voor Ilio Kopriva op de 100m SS en 100m W, Voor Sien Vanhees op de 100m SS en voor Bartel Vranken op de 100m W.
Zilver werd behaald door Annelaure Desmaret op de 50m SS, voor Jitse Vandevenne op 100m SS  en voor Sien Vanhees op de 100m W. 

Brons werd gezwommen door Pieter-Jan De Wachter op de 50m SS, Senne Janssen op 50m SS en 100m W, Quinten Maesen op de 50m R,  Isley Schraeyen op 100m SS, Romy Snoekx op de 100m W, Siebe Van de Ven op de 100m W en Bartel Vranken op de 100m SS.

Voor de 94 tijdsverbeteringen verwijs ik naar de volledige uitslag en naar het samenvattingsdocument.  De grootste tijdsverbetering werd gerealisserd door Felix Claes op de 50m R.
Proficiat aan zwemmers en trainers en hartelijk dank aan de vele medewerkers.

18/04/2016

Paasmeeting Genk 28032016

Met enige vertraging hier een kort verslag van de Paasmeeting van Genk. Voor een aantal van onze zwemmers was deze wedstrijd de eerste wedstrijd in een 50m-bad. Voor anderen was het opnieuw op zoek gaan naar limiettijden. Met succes. Ilio Kopriva zwom de limiettijd op de 200m Wisselslag (3.23.79) om deel te nemen aan Vlaamse Jeugdkampioenschappen in 2017. Een aantal andere zwemmers hadden de net-niet limiettijden. Een overzicht van de behaalde medailles:

Goud:
- Ilio Kopriva op de 200m W in 3.23.79)
Isley Schraeyen op de 100m SS in 1.57.32
- Bartel Vranken op 100m R in 1.51.04

Zilver:
- Sien Vanhees op 100m SS in 1.44.45
- Ilio Kopriva op 100m R in 1.37.94

Brons:
- Jitse Vandevenne op de 200m W in 3.38.75
- Romy Snoekx op de 200m W in 3.31.68
Britt Vanolmen op de 100m Vl in 1.16.52
- Bartel Vranken op de 100m VS in 1.39.13

Voor de volledige website verwijs is naar de uitslag en/of het samenvattingsdocument op onze website www.zwemclubberingen.be.

Nog even vermelden dat vorige week Ilio Kopriva ook nog een nieuw clubrecord op de 100m R heeft gezwommen in een tijd van 1.31.05. 
Proficiat aan zwemmers en trainers

31/03/2016

4de dag LimB. Cup (ZCM)

Gisteren waren we opnieuw op 2 fronten actief.  3 zwemmers gingen op jacht in Gent op de Mega Swim Meet voor limiettijden om deel te nemen aan de Belgische Jeugdkampioenschappen.  Alle 3 onze deelnemers slaagden in hun opzet, nl. Stef Vanhees behaalde de limiettijd op de 200m R, Senne deed dit op de 50 en 200m SS en Britt deed het op de 100 en 200m SS.  Proficiat alle drie en bedankt voor de uitstraling van DBT over de Limburgse grenzen heen.
De grootste ploeg ging aan de slag op de 4de dag van de Limburg Cup te Maasmechelen.  17 knappe tijdsverbeteringen, 4 bronzen medailles, 3 zilveren en 6 gouden medailles met daar boveop nog een nieuw clubrecord was de buit voor DBT.  Romy Snoekx zwom een nieuw clubrecord bij de 9- jarigen op de 50m VS in 36.05 (-1.07 sec).  Deze prestatie was uiteraard ook goed voor goud.
Behaalden ook goud:
- Annelaure Desmaret: op de 200m VS in 2.38.03, op de 100m R in 1.22.42 (-5.16 sec) en op de 200m SS in 3.21.27
- Ilio Kopriva: op de 50m VS in 36.05 (-2.54 sec) en op de 100m R in 1.31.05 (-9.72 sec)
Zilver werd gezwommen door:
- Romy Snoekx op de 100m R in 1.33.33 (-1.80 sec)
- Bartel Vranken op de 50m VS in 42.72 (-3.23 sec) en op de 100m R in 1.44.45
Brons was er voor:
- Alexandra Van den Heuvel op de 200m VS in 2.53.10 en op de 100m R in 1.33.69
- Jitse Vandevenne: op de 100m R in 1.32.85 (- 6.45 sec)
- Sien Vanhees op de de 50m VS in 37.77 (- 6.53 sec) wat meteen ook de grootste procentuele tijdsverbetering van de dag werd.
Voor de andere prestaties verwijs we naar de uitslag of het samenvattingsdocument.

Proficiat aan zwemmers en trainers

21/03/2016

GP stad Turnhout

Gisteren hebben we met een geselecteerde groep zwemmers deelgenomen aan de grote prijs van de stad Turnhout welke doorging in het Olympisch zwembad van Antwerpen.  Al de 6 zwemmers zetten schitterende tijden neer in dit 50m-zwembad.  Hieronder een overzicht in alfabetische volgorde:
Goud
- PieterJan De Wachter: op 50m VS in 27.78 (-3.31 sec)
- Robin De Wachter: op 50m VS in 31.66 (-5,58 sec)
- Britt Vanolmen: op 100m R in 1.15.22

Zilver
- Stef Vanhees: op 100m R in 1.19.35 (-6.27 sec)

Brons
- Robin De Wachter: op 100m VS in 1.09.80 en op 100m SS in 1.37.75
- Britt Vanolmen: op 50m VS in 29.76 (-1.63 sec in 50m-bad) en op 100m VS in 1.05.98

Mooie tijdsverbeteringen voor
- Frauke D'hauwer op de 100m R in 1.36.16 ( -3.44 sec) en op de 100m SS in 1.39.27 (4.02 sec)
- Senne Janssen op de 50m VS in 27.52 (-2,17 sec), op de 100m VS in 1.00.74 (-4.19 sec)
- Stef Vanhees: op de 50m VS in 30.16 (-5.73 sec)

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door Stef Vanhees op de 50m VS.
Meer info op de volledige uitslag en op het samenvattingsdocument

Proficiat aan zwemmers en trainers.

14/03/2016

PACO

Zaterdag 12 maart organiseerde we onze eerste PACO-wedstrijd in "Mijn Zwemparadijs" waarvoor maar liefst 89 zwemmertjes van DBT inschreven en in totaal 189.  Het was overweldigend doch dank zij maar liefst meer dan 30 medewerkers werd deze organisatie een top evenement.  Omstreeks 18u05 mochten de kleinsten starten en volgden de wedstrijden snel op elkaar.  De medailles die uitgereikt werden na iedere aankomst van de SS-nummers werden gretig aanvaard en omstreeks 20u45 keerde de fiere mama's, papa's, oma's en opa's zeer tevrden huiswaarts na prachtige prestaties van hun oogappels.
Op de uitslag kan je hun prestaties nog even nalezen.
Proficiat aan al de zwemmertjes, de trainers, de toeschouwers, een welgemeende dank u wel aan al de vrijwillgers en redster Christel Brosius van SO.

14/03/2016

3de dag Limb. Cup ZCM

De derde dag van de limburg Cup van 6 maart te Maasmechelen was onze deelnemersploeg serieus uitgedund omwille van de vele zieken. Toch 3 keer 3 medailles voor DBT, 3 gouden, 3 zilveren en 3 bronzen en alweer knappe tijdsverbeteringen.
Goud was er voor:
- Lien Ketels legers op de 100m VS in 1.15.63 en op de 200m W in 3.13.16
- Ilio Kopriva op de 100m VS in 1.21.51 en op de 50m Vl in 47.19 (- 1.54 sec)
Zilver werd behaald door:
- Ilio Kopriva op de 50m Vl in 47.19 (- 1.54 sec)
- Romy Snoekx op de 100m VS in 1.25.79 en op de 50m Vl in 47.64
Brons was er voor:
- Jan Swerts op de 200m Vl in 2.49.48 (-14,41 sec)
- Jitse Vandevenne op 50m Vl in 48.63
- Bartel Vranken op de 100m VS in 1.37.12
De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door emily Caels op de 100m VS in 1.38.95 (-9.85 sec) waarmee ze op een 4de plek eindigde.
De andere tijdsverbeteringen kan je terugvinden op de volleidge uitslag of het samenvattingsdocument.
Proficiat aan zwemmers en trainers

14/03/2016

2de dag Limbirgs B-circuit DMB

De progressie van onze zwemmers gaat gestaag verder.  Op de tweede dag van het Limburgs B-circuit te Bree gisteren werden door onze 28 aanwezige zwemmers maar liefst 21 podiumplaatsen behaald waarvan 6 eerste plaatsen, m.a.w. 6 titels  Limburgse B-kampioen en 31 tijdsverbeteringen (tussen tijden niet inbegrepen).  Hieronder een overzicht van de medaillewinnaars:
Goud en Limburgs B-kampioen:
- Yzra Broux op 100m VS in 1.12.39 (-2,04 sec)
- Senne Janssen op 100m R in 1.10.44 (-4,56 sec)
- Lien Ketelslegers op de 100m Vl in 1.18.94
- Ilio Kopriva op 100m VS in 1.21.15 (-0,84 sec) en op 50m SS in 46.27 (-2,17 sec)
- Mathias Vanzeir op 100m SS in 1.34.64 
_Bartel Vranken op 50m SS in 52.62 (-2.05 sec)
Zilver:
- Senne Janssen op 100m SS in 1.14.98 (-0.25 sec)
- Lien Ketelslegers op de 100m VS in 1.08.41
- Isley Schraeyen op 50m SS in 52.91 (-0.22 sec)
- Romy Snoekkx op de 100m VS in 1.29.12
- Mathias Vanzeir op de 100m R in 1.22.15 (-3,41 sec)
- Bartel Vranken op 100m VS in 1.38.52 (-8,22 sec)
Brons:
- Maya Hiel op 100m VS in 1.31.64 (-3,27 sec)
- Senne Janssen op 200m Vl in 2.37.71
- Stephan Janssen op 100m R in 1.20.59 (-2,20 sec)
- Romy Snoekx op 50m SS in 50.25 
- Siebe Van de Ven op 100m VS in 1.47.08
- Alexandra Van den Heuvel op 100m VS in 1.15.15 (-0,35 sec) en op 100m Vl in 1.34.05 (-3,14 sec)
- Jolien Verheyen op 200m R in 2.56.24
Voor de vele tijdsverbeteringen verwijs ik naar de volledige uitslag of het samenvattingsdocument.
De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door Frauke D'hauwer op de 100m Vl in 1.45.59 (-11,76 sec).
Proficiat aan zwemmers en trainers

22/02/2016

2de dag Limurg Cup (HZS)

Ook op de tweede dag  van de Limburg Cup werden alweer heel wat tijdsverbeteringen en podiumplaatsen (3x goud, 6x brons, 3x brons) behaald.  Een overzicht van de behaalde medailles is hieronder weergegeven:
Goud:
Ilio Kopriva op 100m SS in 1.42.03
Sien Vanhees op 100m SS in 1.43.26
Bartel Vranken op 100m SS in 1.55.80 (-2.81 sec)
Zilver:
Robin De Wachter op 100m SS in 1.37.00 en op 400m W in 6.44.59
Ilio Kopriva op 50m R in 44.71 (-0.26 sec)
Ilsey Schraeyen op 100m SS in 1.59.28
Romy Snoekx op 50m R in 43.31 (-0.23 sec)
Bartel Vranken op 50m R in 53.68 (-3.13 sec)
Brons:
Pieter-Jan De Wachter op 100m SS in 1.21.37
Senne Janssen op 100m SS in 1.15.23 (-5,41 sec) en op 400m W in 5.20.78

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door Frauke D'hauwer op de 400m VS in 6.09.79 (-1'06"51)
De andere resultaten kan je terugvinden op de volledige uitslag of op het samenvattingsdocument.
Proficiat aan zwemmers en trainers.

15/02/2016

1ste dag Limb. B-circuit

DBT, de sportclub van 2015 van de stad Beringen nam eergisteren met maar liefst 31 zwemmers deel aan de eerste dag van het Limburgs B-circuit.  Onder die 31 zwemmers alweer vijf nieuwkomers, met name Britt Van Rethy, Luca Birlogeanu, Siebe Van de Ven, Stef Stans en Yannik Bouwens.  Een karrevracht aan medailles, een nieuw clubrecord bij de 16-jarige meisjes op de 200m Vl, tijdsverbeteringen en titels van Limburgs B-kampioen werden gerealiseerd door onze delegatie.  Het clubrecord is gezwommen door Britt Vanolmen op de 200m Vl in 2.43.58 (- 5,31 sec). Britt werd opnieuw A-zwemster door haar prestatie op de 100m R (1.11.83).  Een overzicht van de medailles is hieronder weergegeven:

Goud:
- Ilio Kopriva op de 50m R in 44.97 (-3,91 sec) en op 100m SS in 1.41.61 (-0.42 sec)
- Isley Schraeyen op 100m SS in 1.53.77
- Romy Snoekx op de 50m R in 43.54 (-2,08 sec)
- Sien Vanhees op 100m SS in 1.48.00 (-3.59 sec)
- Britt Vanolmen op de 100m R in 1.11.83 (goed voor het statuut van A-zwemmer) en op de 200m Vl in 2.43.58 (-5,31 sec)
- Bartel Vranken op de 100m SS in 1.58.61

Zilver:
- Maya Hiel op 50m R in 49.75
- Ilsey Schraeyen op 50m R in 52.51
- Romy Snoekx op 100m SS in 1.50.78 (-7,67 sec)
- Jan Swerts op 100m Vl in 1.17.58 (-7,84 sec)
- Alexandra Van den Heuvel op 100m SS in 1.34.20 (-1,21 sec)
- Stef Vanhees op 100m VS in 1.06.57 (-2,48 sec), op 200m R in 2.44.16 (-6,22 sec) en op 100m Vl in 1.23.19
- Brit Vanolmen op 100m SS in 1.20.65 (-0.07 sec)

Brons
- Yzra Broux op 100m SS in 1.35.73 (-7,32 sec)
- Xander Caerts op 100m Vl in 1.39.22
- Senne Janssen op 200m R in 2.35.90
- Alexandra Van den Heuvel op 100m R in 1.28.33
- Siemen Van Eylen op 200m R in 3.34.37
- Jitse Vandevenne op 100m SS in 1.52.19 (-5,68 sec)
- Bartel Vranken op de 50m R in 56.81

Zeker even verder kijken naar de volledige uitslag of het samenvattingsdocument voor de vele andere stevige tijdsverbeteringen.  De grootste procentuele tijdsverbetering werd gezwommen door Noor D'hauwer op de 50m R in 54.09 (-8,74 sec).

Proficat aan zwemmers en trainers voor deze mooie prestaties.

 

 

18/01/2016

1ste dag Limburg Cup

Op de eerste dag van de Limburg Cup te Bree konden we alweer 4 nieuwe competitite zwemmers begroeten, nl. Bartel Vranken,  Emily Caels, Isley Schraeyen en Maya Hiel.  Naast de knappe resultaten (de goede tijden van hen en sommige podiumplaatsen) waren er jammer genoeg ook enkele uitsluitingen die zeker in de toekomst te vermijden zijn.  Hieronder een overzicht van de behaalde podiumplaatsen:

Goud werd behaald door:

- Ilio Kopriva op 100m VS in 1.21.99 (-3 sec)

Zilver werd behaald door:

- Ilio Kopriva op de 50m SS in 48.44 (-0.19sec)
- Romy Snoekx op de 50m SS in 49.61 (1,83 sec) en op de 100m VS in 1.25.21 (-1.29 sec)

Brons was er voor:

- Maya Hiel op de 50m SS in 51.66 en op de 100m VS in 134.91

- Bartel Vranken op de 100m VS in 1.46.74
 

Ook werden er weer 11 tijdsverbeteringen gerealiseerd. De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door Roxanne Caerts op de 200m R in 3.56.68 (-28.67 sec).  De andere resultaten en tijdsverbeteringen kan je terugvinden in de volledige uitslag en het samenvattingsdocument.
Proficiat aan zwemmers en trainers

12/01/2016

Kampioenenhulde 2015

Gisteren zaterdag 9 januari 2016 werden maar liefst 13 zwemmers van DBT gehuldigd voor hun prestaties van het voorbije jaar.  Plaats van het gebeuren was Casino Beringen, kioskplein 25 3583 Beringen.  volgende zwemmers werden gehuldigd: Basten Caerts, Britt Vanolmen, Lien Ketelslegers, Cynthia Baeten, Ruth Klopfel, Stef Vanhees, Romy Snoeks, Ilio Kopriva, Yzra Broux, Mathias Vanzeir, Jitse Vandevenne, Sien Vanhees en Jan Swerts. Ook de club werd door de stad Beringen gehuldigd als "Sportclub van het jaar 2015".  Bij deze een woord van dank aan de sportverantwoordelijken van stad Beringen voor de erkenning.  Een woord van dank aan alle bestuursleden, trainers, officials en de vele vrijwilligers en zwemmers die onze club heeft.  Het is een titel die jullie allmeaal toekomt.  Ook dank aan Omer Breugelmans voor het maken van het mooie filmpje dat werd getoond tijdens de huldiging.  Bedankt en op naar ons 30-jarig bestaan.

10/01/2016

Wedstrijd Bree

De laatste wedstrijd van 2015 te Bree resulteerde gisteren weer in heel wat besttijden (33 in totaal de tussentijden niet inbegrepen)  en 27 podiumplaatsen.  Een afsluiter van het jaar 2015 op competitievlak om "U" tegen te zeggen.  Een overzicht van de prestaties van gisteren kan u terugvinden in het bijgevoegde document.  De grootste procentuele tijdsverbetering werd gisteren gerealiseerd door Annelaure Desmaret op de 50m VS in 33.09 (-5,87 sec).

Volledige uitslag - samenvattingsdocument

Bij deze een welgemeende dank u wel vanwege bestuur en trainers voor de prachtige prestaties in dit jaar.

21/12/2015

200m wedstrijd Hasselt

Niettegenstaande de kortere nachtrust dan normaal, omwille van ons schitterend clubfeest op zaterdagavond, toch mooie resultaten van onze zwemmers op de 200m-wedstrijd van Hasselt.  Jitse Vandevenne mocht de spits afbijten op de 200m Wisselslag waar hij knap naar een tweede plaats zwom in 3.38.75. Op de 200m Vlinderslag deed Britt Vanolmen hem na en veroverde eveneens zilver in 2.48.89.  Deze tijd is tevens goed voor een nieuw clubrecord bij de 15-16 jarigen. Op de 400m VS zwom Romy Snoekx zich ook naar een zilveren medaille in 6.44.17, terwijl Ilio op dezelfde discipline naar het goud klom met 6.30.81 (-29.21 sec). Op de 200m wisselslag was Britt opnieuw in goed doen door op een tweede plaats te eindigen in een nieuwe besttijd nl. 2.37.28 (-3.46 sec).  Op de 200m R behaalde ze ook nog brons in 2.34.33 (-7.90 sec).  Ook konden een aantal andere DBT'ers schitterende tijdsverbeteringen neerzetten die terug te vinden zijn in de volledige uitslag.
Proficiat aan zwemmers en trainers. 

30/11/2015

3de dag Limb. B-circuit HZS

Op de derde dag van het Limburgs B-circuit te Hasselt werden 22 persoonlijke besttijden gezwommen door onze 17 deelnemers (tussentijden niet inbegrepen).  Verder werden er 6 bronzen, 4 zilveren en 5 gouden medailles gezwommen.  Een overzicht van de medailles:

Brons:

- Noor D'hauwer op 100m rugslag in 2.06.70,
- Frauke 'hauwer op 200m SS in 3.33.00,
- Senne Janssen op 100m Wisselslag in 1.11.88
- Lien Ketelslegers op 100m Wisselslag in 1.18.76 en op 200m VS in 2.30.06
- Fien Swerts op 200m VS in 2.53.08 (-1.98 sec)

Zilver:

- Yzra Broux op 200m VS in 2.45.58
- Senne Janssen op 200m SS in 2.51.59 (-3.20 sec)
- Fien Swerts op 100m Wisselslag in 1.29.11 (-5.93 sec)
- Jitse Vandevenne op 50m VS in 40.16 (-1.93 sec)

Goud:

- Lien Ketelslegers op 200m SS in 3.06.79 (-3.73 sec)
- Romy Snoekx op 50m VS in 37.12 (-0.13 sec) en op 100m R in 1.35.13 (-9,84 sec)
- Jitse Vandevenne op de 100m R in 1.39.30 (-4.63 sec)
- Mathias Vanzeir op de 200m VS in 2.37.07

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gezwommen door  Noor D'hauwer op de 50m VS in 47.22 (-7,21 sec)

De andere tijdsverbeteringen kan je raadplegen in de volledige uitslag of het samenvattingsdocument.

Proficiat aan zwemmers en trainers.

23/11/2015

Clubkampioenschap / BK

Het voorbije weekend stond volledig in het teken van het zwemmen.  Basten Caerts mocht zaterdag ochtend de spits afbijten op het Belgisch kampioenschap korte baan dat 2 dagen in beslag nam.  Onze andere zwemmers (120 in totaal) deden mee aan ons clubkampioenschap op zaterdagavond.  Voor het eerst in onze geschiedenis organiseerden we een wedstrijd met elektronische tijdsregistratie.  Een hele uitdaging die dankzij de medewerking van vele medewerkers, waarvoor onze oprechte dank vanwege bestuur, trainers en officials, zeer goed verlopen is.  Al de deelnemers zetten prachtige resultaten neer en de clubkampioenen hieronder vermeld zullen gepast gehuldigd worden op ons clubfeest (zaterdag 28 november, 17u30 in zaal Kardijk te Beverlo).  Een overzicht van onze clubkampioenen:

5- 6 jarige recreatie: Lisa Cuyvers en Ferre Van de Ven
7 -8 jarige recreatie: Arlieke Engelen en Brecht Van Rethy
9 - 10 jarige recreatie: Marie Van Diest en Tymo De Boel
7 - 8 jaqrige pre-competitie: Emily Caels en Bartel Vranken
9 - 10 jarige pre-competitie: Maya Hiel en Luca Birlogeanu
11 - 12 jarige recreatie: Lina Bougoufa en Pepijn Kip
13 - 14 jarige recreatie: Francesca Birlogeanu en Koen De Keyzer
15 - 16 jarige recreatie: Cythia Baeten en Hakki Kucuk

Bij de competitie zwemmers werden Sien Vanhees en Jan Swerts clubkampioen.

Naast deze clubkampioenen zullen ook de zwemmers die een zwembrevet hebben behaald, onze Limburgse, Vlaamse en Belgische kampioene gehuldigd worden.

Basten Caerts veroverde als eerste jaars senior verscheidenen zilveren medailles met nieuw toptijden (clubrecords) en provinciale records.  Provinciale records zwom hij op 50m SS (28.29, 100m SS (1.01.45) en 200m SS (2.11.47).

Ook Pieter Timmers toonde zich alweer het snelste op de meeste afstanden en behaalde zelfs een nieuw Belgisch record op de 4X50m VS.

Uitslag clubkampioenschappen recreatie

Bedankt zwemmers en trainers voor dit top weekend.

16/11/2015

3de dag Lim. kamp. 2015

De laatste en derde dag van de Limburgse kampioenschappen 2015 werd verleden zaterdag te Bree afgewerkt.  Opnieuw bewezen onze zwemmers hun conditie met serieuze tijdsverbeteringen (22 tussentijden niet inbebrepen) en 11 podiumplaatsen.
Onderstaande eremetalen werden behaald:

Goud:

- door Ilio Kopriva op 50m VS in 38.59 (- 1 sec) en op 200 SS in 3.38.88
- door Romy Snoekx op 50m VS in 37.25 (-3,87 sec) 

Zilver:

- door Ilio Kopriva op 100m rugslag in 1.40.77
- Rayen Martijn op 50m rugslag in 40.54 (-2,28 sec) en op 200m wisselslag in 2.33.85
- door Sien Vanhees op de 200m SS in 3.53.91
- door Britt Vanolmen op 50m rugslag in 33.07 (-0,37 sec)

Brons:

- door Stef  Vanhees op 200m SS in 3.20.17
- door Britt Vanolmen op 100m SS in 1.20.72 (-3.64 sec) en op de 100m Vl in 1.15.59 (-4,36 sec)

Even nog de net niet medailles (4de plaatsen) vermelden van Yzra Broux (200m VS), Noor D'hauwer n(200m SS), Fien Swerts (100m Vl) en Senne Janssen (200m SS).

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door Jan Swerts op de 200m wisselslag in 2.48.59 (- 36,42 sec)

Volled/sites/default/files/Uitslag%2031-10-2015%20Bree.pdfige uitslag - samenvattingsdocument

Proficiat aan zwemmers en trainers.

02/11/2015

Trainingen Allerheiligenverlof

Tijdens het Allerheiligenverlof van 2 t.e.m. 7 november zal de zwemacademie (de groepen ZA1 t.e.m. ZA9) en de recreatiegroepen (R1 en R2) slechts één keer trainen en dit volgens onderstaand schema/

ZA1, ZA2, ZA3, ZA4, ZA5, ZA6, ZA8 en ZA9 enkel op zaterdag 7 november op de normale uren.

ZA7 enkel op woensdag 4 november van 18u45 tot 19u30

R1-R2 enkel op vrijdag 6 november op de normale uren (18u00 tot 19u00)

Gelieve met deze regeling rekening te houden.

01/11/2015

Prov. kamp. OZV 18 okt.

Op de tweede dag van provinciale kampioenschappen gisteren te Overpelt mochten we alweer twee nieuwe competitiezwemmers begroeten, nl. Noor D'hauwer en Siemen Van Eylen.  Onze 25 deelnemers zorgden voor 28 tijdsverbeteringen (tuussentijden niet inbegrepen), 6 bronzen medailles, 3 zilveren en 4 gouden.  Een overzicht van de behaalde medailles:

Goud:
- voor Ilio Kopriva op de 100m VS in 1.24.99 (-5.39 sec) en op de 50m SS in 48.63 (-3.07 sec)
- voor Romy Snoekx op de 100m VS in 1.26.50 (-6.37 sec)
- voor Britt Vanolmen op de 50m SS in 37.38 (- 0.97 sec) goed voor de titel van Limburgs kampioen

Zilver:
- voor  Jitse Vandevenne op de 100m VS in 1.30.02 (-12.51 sec)
- voor de aflossingsploeg 4x50m VS 13-14 jarigen met Stephan Janssen, Jan Swerts, Sander Smeers en Pieter-Jan De Wachter in 2.02.05 goed voor een nieuw clubrecord in deze categorie
- voor de aflossingsploeg 4x50m VS 11-12 jarigen met Fien Swerts, Emma Smeers, Lien Jans en Yzra Broux in 2.23.53 goed voor een nieuw clubrecord in deze categorie

Brons:
- Senne Janssen op de 50m VS in 28.81
- Romy snoekx op de 50m SS in 51.44 (-3.02 sec)
- Jitse Vandevenne op de 50m SS in 52.83 (-2.67 sec)
- voor Britt Vanolmen op de 400m VS in 4.56.96 (-7.75 sec) goed voor een nieuw clubrecord bij de kadetten.  Britt slaagde in hetzelfde opzet (brons) op de 50m VS in 29.64 en op de 100m Rug in 1.11.48.

De andere tijdsverbeteringen en prestaties kan je raadplegen in de volledige uitslag of in het samenvattings document

Proficiat aan zwemmers en trainers.

19/10/2015

Prov. kamp. HZS 4 okt.

Op zondag 4 oktober gaan de competitiewedstrijden van de provincie Limburg van start.  De eerste dag van de provinciale kampioenschappen heeft plaatst te Hasselt (elfde Liniestraat, é&).  Het betreft een wedstrijd in de voor- en namiddag waaraan maar liefst 22 zwemmers van onze club aan deelnemen. Het inzwemmen is zowel in de voormiddag als de namiddag geprogrammeerd in 2 groepen.

Voormiddag inzwemmen: meisjes van 9.00 uur tot 9.25 uur - jongens van 9.30 uur tot 9.55 uur.  Aanvang wedstrijd: 10.00 uur

Namiddag inzwemmen: jongens 13.00 uur ot 13.25 uur - meisjes van 13.30 uur tot 13.55.  Aanvang wedstrijd 14.00 uur

De zwemmers worden gevraagd te verzamelen in de inkomhal van het zwembad ten laatste 15' voor de aanvang van het inzwemmen.

Programma.

Veel succes

01/10/2015

Start nieuw seizoen

Na een maand deugddoende rust, wordt op maandag 7 september het startschot gegeven van het 30ste zwemseizoen van DBT in Mijn Zwemparadijs te Beringen. Hopelijk heb je, net zoals wij, enorm veel zin om er terug in te vliegen.  Het uurschema en de verdeling van de verschillende zwemgroepen staat nu volledig op punt en is op deze website te raadplegen.  Het lidgeld om een gans seizoen bij onze club te zwemmen bedraagt 175 Euro per lid voor de eerste twee leden van eenzelfde gezin.  Vanaf het derde lid betaal je slechts 90 Euro.  Voor de competitiezwemmers is dit respectievelijk 225 Euro en 115 Euro.  In deze prijs is inbegrepen: de toegang tot het zwembad  vanaf 7 september t.e.m. juli 2016 tijdens de trainingsuren, het gebruik van de accommodatie, de trainingen gegeven door gediplomeerde Bloso-lesgevers en de verzekering. 
Volgende activiteiten staan reeds geprogrammeerd:
- vanaf 19 oktober 2015: brevettenjacht
- 14 november 2015: clubkampioenschap (onder voorbehoud)
- 28 november 2015: clubfeest in zaal Kardijk te Beverlo.
We willen je alvast van harte welkom heten en bedanken voor het vertrouwen dat je in onze club stelt, en hopen op een spetterende samenwerking gedurende het volgende jaar.
Het DBT-Team

01/09/2015

Trainingsuren sept. 2015

In de footer van deze website en in de rubriek "Uren" zijn de trainingsuren en -groepen weergegeven die van toepassing zullen zijn vanaf maandag 7 september 2015.  We hebben, gezien onze enorme aangroei in het huidige seizoen banen en uren extra bekomen zodat we de zwemacademie hebben kunnen uitbreiden met twee extra groepen, nl. ZA8 en ZA9.  Dit zal de groepen minder druk maken zodat de efficientie van het lesgeven nog kan opgevoerd worden.  We kunnen nu al melden dat de meeste kinderenvanaf 7 september in een hogere groep terecht zullen komen.  In de maand juli zullen de zwemacademie, de recreatiegroepen en de masters slechts 1 keer per week trainen en dit respectievelijk op zaterdag (ZA1 t.e.m. ZA7), vrijdag (R1-R2) en donderdag (masters).

12/06/2015

PACO-wedstrijd 25/04/2015

Op zaterdag organiseerde de club een PACO-wedstrijd waar een 80-tal zwemmertjes aan deelnamen.  Aanwezige clubs waren DIZC, DMB, ZWIM en DBT.  In een nokvol cafetaria zagen vele supporters hun oogappel een mooie prestatie neerzetten.  Omstreeks 20:00u werd elke deelnemer beloond met een PACO-medaille.
Via deze fotoalbum krijg je alvast een impressie van het hele gebeuren.
Uitslag PACO - Uitslag +12 jarigen
Bedankt aan de aanwezige zwemmers, aanwezige clubs en de vele vrijwillige medewerkers.
Proficiat aan zwemmers, trainers.

26/04/2015

Vierde dag Limburg Cup (Lommel)

De 13 zwemmers die deelnamen aan de vierde dag van de Limburg Cup te Lommel zorgden voor:
- 17 tijdsverbeteringen (tussentijden buiten beschouwing gelaten)
- 3 bronzen medailles
- 3 zilveren medailles en 
- 2 gouden medailles
Goud was er voor Jitse Vandevenne op de 50mVS in 43.84 (-4,26 sec) en op de 100m R in 1.43.93.
Zilver wer behaald door Romy Snoekx op de 50mVS in 41.84 (-4,57 sec) en op de 100mR in 1.45.95, en door Britt Vanolmen op de 100mR in 1.13.20 (-3.96 sec).
Brons werd gezwommen door Yzra Broux op de 200mVS in 2.50.06 (-16,33 sec), door Britt Vanolmen op de 200mVS in 2.24.81 en door Jolien Verheyen op de 100mR in 1.26.75 (-2.64 sec).
De grootste procentuele tijdsverbetering werd gezwommen door Arnout Peeraer op de 200m VS in 2.44.64 (-34,39 sec!). 
Volledige uitslag - Samenvattingsdocument
Proficiat aan zwemmers en trainers

20/04/2015

Lange afstand HZS 12/04/2015

Drie DBT'ers schreven zich in voor de lange afstand te Hasselt, met name nieuwkomer bij de competitie Jonathan Meerts, en onze eendjes Jitse Vandevenne en Ilio Kopriva.  De eendjes hadden 400m op het programma staan.  Jitse legde deze afstand af in 7.54.52 terwijl Ilio dit deed in 7.00.02 wat Ilio goud opleverde.  Jonathan had 1500m VS te verwerken en deed dit in 23.21.52.
Volledige uitslag
Proficiat aan zwemmers en trainers

13/04/2015

Pieter Timmers

Zwemclub De Beringse Tuimelaars in de kijker via een zeer mooi artikel in B-magazine over Belgisch snelste zwemmer Pieter Timmers die er vanaf zijn 4de levensjaar tot zijn 21ste alle zwemgroepen doorlopen heeft en momenteel in volle voorbereiding is voor de Olympische Spelen in Rio in 2016.  Wij DBT'ers wensen hem nog veel succes.

13/04/2015

Paasmeeting GZVN 06/04/2015

Op de Paasmeeting te Genk mochten we alweer een nieuwe competitiezwemster verwelkomen, met name Britt Vanolmen.
Medaille winnaars met verve zijn:
- Ilio Kopriva: goud op 100mVS in 1.30.48 (-4,36 sec) en brons op 100m R in 1.51.27
- Romy snoekx met brons op de 100m R in 1.49.77 en op 100m VS in 1.36.35
- Lenn In't Ven brons op 100m SS in een nieuwe besttijd in 50m bad, nl. 1.17.96 (5.84 sec).  In het samenvattingsdocument kan je nog een aantal stevige tijdsverbeteringen waarnemen.
Volledige uitslag
Proficiat aan zwemmers en trainers

13/04/2015

Derde dag Limb. Cup

Alweer een hele reeks medailles op de derde dag van de Limburg Cup 2015 welke te Genk is doorgegaan.
Goud was er voor:
- Ilio Kopriva op de 100m VS in een nieuwe besttijd van 1.34.85 (-2.01 sec)
- Romy snoekx op de 100m VS in een nieuwe besttijd van 1.35.37 (-3.25 sec)
- Jens Verlinden op de 100m VS (57.09) en 200m W (2.23.84
Zilver werd behaald door:
- Lenn In't Ven op 100m VS in een nieuwe besttijd van 57.78 (-0.08 sec) en op de 200m W in een nieuwe besttijd van 2.28.53
- Hannes Lafere op de 100m VS in 56.68
- Sien Vanhees op de 100m VS in een nieuwe besttijd van 1.42.01 (-10.25 sec)
Brons werd behaald door:
- Jitse Vandevenne op de 100m VS in 1.44.43
De grootste tijdsverbetering werd gezwommen door Mathias Olijslagers op de 100m VS in 1.15.72 (-22.91 sec)
Proficiat aan zwemmers en trainers

16/03/2015

2de dag Limburgs B-circuit

Op de tweede dag van het Limburgs B-circuit mochten we alweer 2 nieuwe competitiezwemmers verwelkomen, nl. Felix Claes en Sien Vanhees.  Yzra Broux mocht als eerste DBT-zwemster aantreden en opende meteen met een gouden medaille op de 100m Vlinderslag die ze zo maar eventjes 8 seconden sneller zwom dan vorig weekend nl. in 1.40.66.  Goud was er eveneens voor:
- Lien Ketelslegers op de 100m VS (1.08.37) en op de 100m Vlinderslag (1.18.87)
- An Theunissen op 100m VS (1.04.70) en op de 200m R (2.44.27)
Zilver werd behaald door:
- Ilio Kopriva op de 100m VS in 1.36.85
- Romy Snoekx op 100m VS in 1.38.62 (--1.48 sec)
- Sien Vanhees op 50m SS in 53.88 (voor haar eerste wedstrijd!)
Brons tenslotte werd behaald door:
- Yzra op 100m VS in 1.19.30 (- 3 sec)
- Ilio op 50m SS in 56.08
- Lana Vuylsteke op 100m VS in 1.14.98 (-1.27 sec).

De grootste procentuele tijdsverbetering werd gerealiseerd door Fien Swerts op de 100m VS in 1.23.91 (-11.67 sec).

Op de volledige uitslag en het samenvattingsdocument kan je de andere knappe tijdsverbeteringen nog waarnemen.

Proficiat aan zwemmers en trainers.

23/02/2015

Nieuw PR voor Basten

DBT was het voorbije weekend op 2 fronten actief. Basten schreef zich in op de 2-daagse te Geel waar hij een nieuw provinciaal record zwom op de 100m SS.  De nieuwe recordtijd bij de 18-jarigen is 1.02.35.
11 DBT'ers schreven zich in voor 16 starten en veroverden 8 medailles, nl. 6 zilveren en 2 bronzen en realiseerden 9 tijdsverbeteringen.
Zilver was er voor:
- Lore Heyligen op 100m SS in 1.29.30
- Romy Snoekx op 50 R in 50.41 (-5,87 sec) en 100 SS
- An Theunissen op 100m Vl in 1.15.16
- Jitse Vandevenne op 50m R in 50.41 (-4.28 sec)
- Jens Verlinden op 100m Vl in 1.02.90 (-2,46 sec)
Brons was er voor:
- Lore Heyligen op 100m Vl in 1.26.48
- Jitse Vandevenne op 100m SS in 2.04.57 (-0.68 sec)

Op de volledige uitslag kan je alles in detail bekijken

Proficiat aan zwemmers en trainers

16/02/2015

1ste dag Limburgs B-circuit

Ook op deze wedstrijd mochten we weer 2 nieuwe competitiezwemmers verwelkomen, nl. Ilio Kopriva en Alexandra Van den Heuvel.  Beiden zwommen schitterend.  Ilio behaalde als eerste jaars eendje goud en zilver respectievelijk op 50m rugslag in 48.95 en op 100m schoolslag in 1.56.91.  Alexandra behaalde een zeer mooie 4de plaats op de 100m SS bij de 12-jarigen in 1.42.56.  Ook Janne Vuylsteke was terug van de partij na een onderbreking van 1 jaar ingevolge de sluiting van 't Cupke.  Zij werd 8ste op de 100m R in 1.39.68.

Andere podiumplaatsen waren er voor:

- Cynthia Baeten goud op 100 R en 100 SS
- Lien Ketelslegers goud op 100 SS en brons op 100 R
- Ruth Klopfel: goud op 100m R en brons op 100m SS
- Romy Snoekx: goud op 50m R en 100m SS
- An Theunissen: goud op 100m R
- Jitse Vandevenne: Brons op 50m R en 100m SS
- Stef Vanhees: goud op 200m R en brons op 100m VS
- Hanne Verheyen: brons op 100m R
 

Volledige uitslag - samenvatting

20/01/2015

1ste dag Limburg Cup

Op de eerste dag van de Limburg Cup 2015 mochten we drie nieuwe zwemmertjes begroeten, nl. Romy Snoekx, Jitse Vandevenne en Roxanne Caerts. Romy  en Jitse behaalden elk 2 medailles en mooie tijden.  Jitse behaalde goud op 50 SS in 55.50 en zilver op 100 VS in 1.48.78 terwijl Romy ook zilver behaalde op 100 VS in 1.40.10 en brons op 50 SS in 54.46.  Roxanne schreef zich meteen in voor de 400m VS en zwom dit schitterd in 7.17.3.  Nog 5 anderen schreven zich in voor de 400m VS.  Voor Yzra Brouw en Fien Swerts was het ook hun eerste aantreden op deze afstand met goede tijden, nl. repectievelijk 6.21.62 en 6.48.06.  Jan Swerts kon zijn besttijd met bijne 2 seconden verbeteren tot 5.56.89.  Lenn In't Ven van zijn kant verbeterde meer dan 3 seconden (4.36.60) en Jens Verleden zwom naar goud in een nieuwe besttijd van 4.20.30.

Volledige uitslag - Samenvatting

Proficiat.

15/01/2015

Trainingen kerstverlof

In de Kerst- en Nieuwjaarsperiode zal er slechts 1 training zijn voor de groepen ZA1 t.e.m. ZA8 en voor de groep R1-R2.
GEEN training: maandagen 22 en 29 december 2014 en dinsdagen 23 en 30 december 2014.
WEL training:
- vrijdagen 26 december 2014 en 2 januari 2015.
- zaterdagen 27 december 2014 en 3 januari 2015.
De competitiegroepen, de pre-competitiegroep en de masters trainen wel op de dagen dat het zwembad open is (niet op de donderdagen 31 december 2014 en 1 januari 2015.
 

20/12/2014

Clubkampioenschap 2014

Vorige zaterdag is ons clubkampioenschap doorgegaan in het gloednieuwe zwembad "Mijn Zwemparadijs" van Beringen.  Het was meteen de eerste wedstrijd in dit nieuwe complex.  Onder massale belangstelling streden 105 zwemmers voor de titel van clubkampioen 2014.  Vele ouders en symphatisanten zagen hun kinderen het beste van zichzelf geven voor het behalen van de gegeerde trofee.

Clubkampioenen bij de recreatie zwemmers:

- Beginnelingen meisjes (5-6 jr): Ilona theunis
- Beginnelingen meisjes (7-8 jr): Yana Vanduren
- Beginnelingen jongens (5-6 jr): Kiano Kopriva
- Beginnelingen jongens (7-8 jr): Siebe Van De Ven

- Eendjes meisjes: Britt Van Rethy
- Eendjes jongens: Luca Birlogeanu

- Benjamins meisjes: Annelaure Desmaret
- Miniemen meisjes: Ellen Plessers

- Benjamins jongens: Rob Simons
- Miniemen jongens: Robbe Claes

- Masters Dames: Liesbet Willems
- Masters Heren: Jurie Van De Ven

Clubkampioenen bij de competitie:

- Meisjes: Thenaers Esther
- Jongens: Roebben Arnout

Proficiat. Uitslag recreatieFotoalbum

02/12/2014

Laura Kerkhofs prov. kamp.

OP de derde en laatste dag van de provinciale kampioenschappen te Bree werd Laura Kerkhofs knap provinciaal kampioen op de 50m R (haar minst goede slag) met een knappe tijdsverbetering van 1.38 sec tot 35.75. Verder behaalde Lauro ook nog brons op de 100m Vl. De grootste procentuele tijdsverbetering werd gezwommen door Marie Bernaerdts op 50m rugslag in 48.26 (-2.59 sec).

Samenvattingsdocument - Volledige uitslag

Proficiat aan zwemmers en trainers

05/11/2014

3 Limburgse kampioenen

De tweede dag van de provinciale kampioenschappen gisteren te Genk heeft DBT alweer provinciale titels opgeleverd.
Cynthia Baeten mocht op het hoogste podium plaats nemen op de 50m VS in een nieuwe best tijd van 30.73 (-0.35 sec) en op de 400m VS in 5.02.78.
Lenn In'T Ven werd provinciaal kampioen op de 50m SS in een stevige 35.20 (-0.96 sec).
De derde provinciale titel was er voor Hannes Lafere op de 50m VS in 25.74.
Meer podiumplaatsen waren er voor:
- Lenn op de 100m R (zilver) en op de 50m VS (brons) met nieuwe
best tijden van respectievelijk 1.07.67 en 26.97
- Hannes op de 200m Vl (zilver)
- Jens Verlinden op de 400m VS met een tijdsverbetering van bijna 6
sec. tot 4.26.53
De hierboven gegeven tijdsverbeteringen zijn t.o.v. hun 25m bad best tijden terwijl er in 50m bad is gezwommen wat de prestaties nog meer uitstraling geven. Gisteren was het ook de eerste competitiewedstrijd voor Jill Willekens en Stef Vanhees die meteen in het 50m olympische zwembad van Genk mochten aantreden.
De andere prestaties van onze zwemmers kan je terugvinden op de volledige uitslag .
Proficiat zwemmers en trainers

 

19/10/2014

Marc Vaes 2de op BK masters

Op de eerste dag van de Belgische kampioenschappen masters welke vorig weekend plaats vonden te Wachtebeke behaalde Marc Vaes een mooie tweede plaats op de 200m Wisselslag.
Proficiat.

10/10/2014

Eerste dag PK 2014 Lommel

De eerste wedstrijd van DBT in het nieuwe zwemseizoen 2014-2015 is zeker niet onopgemerkt gebleven. Een aantal prachtige tijdsverbeteringen werden behaald. Op deze eerste dag van de provinciale kampioenschappen te Lommel hebben we een aantal nieuwe competitiezwemmers voor het eerst aan het werk gezien, met name Lore Heyligen, Arnout Roebben en Hannes Lafere. Acht bronzen, 4 zilveren en 3 gouden medailles en 9 tijdsverbeteringen is het resultaat.
Brons was er voor Lore Heyligen (100m VS en 200m W), voor Lenn In't Ven (100mVS), voor Laura Kerkhofs (50m Vl), voor Milan Olijslagers (50m R en 100m SS), An Theunissen (50m Vl) en Jens Verlinden (50 Vl).
Zilver werd behaald door Laura  Kerkhofsop 100m VS, door Martijn Rayen op de 100m VS en 50m R, en door Jens Verlinden op de 100m VS.
Goud, en dus provinciaal kampioen werden Hannes Laferre (100m VS en 50m Vl) en An Theunissen op de 100m VS.
De grootste tijdsverbetering werd gerealiseerd door Jan Swerts op de 100m VS. Zijn nieuwe best tijd is 1.21.58 (- 8,40 sec).
Michiel Olijslagers nadert heel kort de gegeerde 1' grens op de 100m VS, nl. 1.00.29 (-1,24 sec). De andere tijdsverbeteringen werden gezwommen door Yzra Broux op de 100mVS in 1.24.68 (-4.78 sec), door Lenn In't Ven op 50m Vl in 29.68 (-0.84 sec), door Michiel Olijslagers op de 50m Vl in 31.92 (-0,06 sec), door Martijn Rayen op de 100m VS in 57.63 (-0.96 sec), door Martijn Simons op 100m VS in 1.07.04 (- 4.12 sec). Knap gedaan!
Overzicht prestaties - Volledige uitslag.
Proficiat aan trainers en zwemmers

06/10/2014

Lidgelden seizoen 2014-2015

De lidgelden voor het seizoen 2014-2015 zijn de volgende:
Zwemacademie: voor het eerste en tweede lid van eenzelfde gezin 175 Euro, vanaf het derde lid is het lidgeld 90 Euro
Recreatie: voor het eerste en tweede lid van eenzelfde gezin 175 Euro, vanaf het derde lid is het lidgeld 90 Euro
(Pre)-masters: voor het eerste en tweede lid van eenzelfde gezin 175 Euro, vanaf het derde lid is het lidgeld 90 Euro
Competitie: voor het eerste en tweede lid van eenzelfde gezin 225 Euro, vanaf het derde lid is het lidgeld 115 Euro
In deze lidgelden is alles inbegrepen: inkom zwembad, trainingen o.l.v. gediplomeerde trainers, verzekering ...
Rekeningnummer van zwemclub De Beringse Tuimelaars BE66 0682 2638 9943 (GKCCBEBB).

20/09/2014

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2018 t.e.m. juli 2019).  De uren van ZA5 en ZA6 zijn veranderd!

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring