U bent hier

Records Dames

 

9-10 jr

11-12 jr

5om
VS

Snoekx
Romy
0.34.31

Vanderkrieken
Frauke
0.30.16

100m
VS

Snoekx
Romy
1.16.22

Vanderkrieken
Frauke
1.04.63

200m
VS

Reekmans
Jasmine
2.56.51

Vanderkrieken
Frauke
2.19.75

400m
VS

Serdons
Stine
5.59.34

Vanderkrieken
Frauke
4.57.63

800m
VS

 

Snoekx
Romy
10.44.52

1500m
VS

 
-
 
 
 
-

50m
SS

Vanhees
Sien
0.43.31

Hiel
Maya
0.39.79

100m
SS

Loysch
Veronique
1.33.20

Thijssen
Hanne
1.23.24

200m
SS

Loysch
Veronique
3.21.55

Thijssen
Hanne
2.55.14

50m
R

Palumbo
Mila
0.40.42

Vanderkrieken
Frauke
0.34.30

100m
R

Snoekx
Romy
1.25.45

Snoekx
Romy
1.14.74

200m
R

Snoekx
Romy
3.05.49

Vanderkrieken
Frauke
2.41.28

50m
Vl

Hiel
Maya
0.42.18

Vanderkrieken
Frauke
0.33.24

100m
Vl

Loysch
Veronique
1.39.52

Vanderkrieken
Frauke
1.13.57

200m
Vl

Van Loock
Inneke
3.50.22

Thijssen
Hanne
2.53.81

100m
W

Wygaerts
Kim

1.27.43

Vanderkrieken
Frauke
1.14.76

200m
W

Palumbo
Mila
3.12.81

Vanderkrieken
Frauke
2.41.73

400m
W

 

Vandekrieken
Frauke
5.38.72

 

 

 
   
  
  
 

13-14 jr

15-16 jr

50m
VS

Schroyen
Sandra
0.29.06

Schroyen
Sandra
0.27.59

100m
VS

Schroyen
Sandra
1.03.11

Schroyen
Sandra
1.01.21

200m
VS

Thijssen
Hanne
2.16.56

Schroyen
Sandra

2.16.58

400m
VS

Thijssen
Hanne
4.51.55

Vanolmen
Britt
4.56.96

800m
VS

Thijssen
Hanne
9.47.47

Schroyen
Sandra
10.14.08

1500m
VS

 
-
 
 
 
-

50m
SS

Thijssen
Hanne
0.37.29

Kerkhofs
Melissa
0.35.22

100m
SS

Thijssen
Hanne
1.20.69

Kerkhofs
Melissa
1.17.11

200m
SS

Thijssen
Hanne
2.47.75

Kerkhofs
Melissa
2.46.48

50m
R

Thijssen
Hanne
0.33.45

Vanolmen
Britt

0.33.07

100m
R

Baeten
Cynthia
1.13.05

Vanolmen
Britt
1.10.62

200m
R

Thijssen
Hanne
2.36.97

Vanolmen
Britt

2.34.33

50m
Vl

Thijssen
Hanne
0.31.43

Schroyen
Sandra
0.31.26

100m
Vl

Thijssen
Hanne
1.10.20

Schroyen
Sandra
1.11.64

200m
Vl

Thijssen
Hanne
2.33.02

Vanolmen
Britt
2.43.58

100m
W

Thijssen
Hanne
1.11.21

Schroyen
Sandra
1.10.40

200m
W

Thijssen
Hanne
2.31.74

Vanolmen
Britt
2.33.73

400m
W

Thijssen
Hanne
5.23.90

Kerkhofs
Melissa
5.24.41

 

 

  
  
   
 

17-18 jr

19+ jr

50m
VS

Stevens
Laura
0.27.50

Stevens 
Laura
0.27.60

100m
VS

Stevens
Laura
59.78

Stevens
Laura
59.99

200m
VS

Stevens
Laura
2.11.87

Wouters
Frone
2.08.23

400m
VS

Stevens
Laura
4.37.14

Wouters
Frone
4.31.32

800m
VS

Stevens
Laura

10.07.57

Wouters
Frone
9.18.44

1500m
VS

Vanolmen
Britt
20.21.12

Wouters
Frone
17.38.69

50m
SS

Kerkhofs
Melissa
0.34.77

Stevens
Laura
0.36.09

100m
SS

Kerkhofs
Melissa
1.14.07

Stevens
Laura
1.18.40

200m
SS

Kerkhofs
Melissa
2.43.20

Vanderaerden
Tania
2.57.24

50m
R

Stevens
Laura

0.30.80

Stevens
Laura
0.30.16

100m
R

Stevens
Laura
1.04.20

Stevens
Laura
1.04.11

200m
R

Stevens
Laura

2.18.04

Stevens
Laura
2.18.27

50m
Vl

Stevens
Laura
0.29.51

Stevens
Laura
0.29.50

100m
Vl

Stevens
Laura
1.06.82

Stevens
Laura
1.06.34

200m
Vl

Stevens
Laura
2.33.93

Stevens
Laura
2.26.01

100m
W

Stevens
Laura
1.09.70

Stevens
Laura
1.07.30

200m
W

Stevens
Laura
2.27.63

Stevens
Laura
2.27.65

400m
W

Stevens
Laura
5.18.65

Stevens
Laura
5.35.97

 

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2018 t.e.m. juli 2019).  De uren van ZA5 en ZA6 zijn veranderd!

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring