U bent hier

Records Heren

 

9-10 jr

11-12 jr

50m
VS

Kopriva
Ilio
0.34.56

De Wachter
Robin
0.29.79

100m
VS

Kopriva
Ilio
1.13.15

De Wachter
Robin
1.05.03

200m
VS

Ooms
David
2.42.86

De Wachter
Robin
2.23.40

400m
VS

Ooms
David
5.42.49

Serdons
Tade
4.59.03

800m
VS

 

Kopriva
Ilo
10.41.45

1500m
VS

 

Kopriva
Ilio
19.56.04

50m
SS

Kopriva
Ilio
0.41.09

Kopriva
Ilio
0.37.81

100m
SS

Kopria
Ilio
1.26.94

Kopriva
Ilio
1.18.70

200m
SS

Verlinden
Jens
3.20.31

Kopriva
Ilio
2.48.81

50m
R

Didden
Matthias
0.39.38

Vandevenne
Jitse
0.35.97

100m
R

Vandevenne
Jitse
1.15.25

Vandevenne
Jitse
1.16.48

200m
R

Vandevenne
Jitse
3.06.86

Vandevenne
Jitse
2.41.16

50m
Vl

Vranken
Bartel
0.39.28

Serdons
Tade
0.34.56

100m
Vl

Ooms
David
1.28.50

Kopriva
Ilio
1.18.73

200m
Vl

Ooms
David
3.26.66

Birlogeanu
Luca
2.48.47

100m
W

Kopriva
Ilio
1.28.09

Kopriva
Ilio
1.15.92

200m
W

Vranken
Bartel
3.05.39

Kopriva
Ilio
2.39.84

400m
W

Ooms
David
6.51.01

Serdons
Tade
5.44.15

 

   
 
   
 

13-14 jr

15-16 jr

50m
VS

Luyten
Didier

0.25.63

Op De Beek
Endy

0.25.03

100m
VS

Thijssen
Robbe
0.57.97

Caerts
Basten
0.53.56

200m
VS

Didden
Matthias

2.07.58

Caerts
Basten
1.54.49

400m
VS

Vanhees
Stef
4.30.26

Caerts
Basten
4.03.37

800m
VS

Didden
Matthias
9.46.06

Thijssen
Robbe
9.05.42

1500m
VS

Didden
Matthias
18.16.12

Thijssen
Robbe
17.12.64

50m
SS

De Wachter
Pieter-Jan
0.32.30

Caerts
Basten
0.28.70

100m
SS

De Wachter
Pieter-Jan
1.14.72

Caerts
Basten
1.02.39

200m
SS

De Wachter
Pieter-Jan
2.43.96

Caerts
Basten
2.11.03

50m
R

Vanhees
Stef
0.31.60

In't Ven
Lenn
0.30.01

100m
R

Didden
Matthias
1.06.36

  In't Ven
Lenn
1.04.47

200m
R

Vanhees
Stef

2.21.37

Caerts
Basten
2.11.63

50m
Vl

Vanhees
Stef
0.30.53

Caerts
Basten
0.27.64

100m
Vl

Didden
Matthias
1.06.68

Caerts
Basten
1.00.23

200m
Vl

Didden
Matthias

2.29.57

Caerts
Basten
2.16.93

100m
W

Vanhees
Stef
1.06.71

Caerts
Basten
58.90

200m
W

Vanhees
Stef
2.21.15

Caerts
Basten
2.03.35

400m
W

Vanhees
Stef
5.04.18

Caerts
Basten
4.34.14

 

   

  
 

17-18 jr

19+ jr

50m
VS

Timmers
Pieter
0.24.88

Timmers
Pieter
0.22.64

100m
VS

Timmers
Pieter
0.53.68

Timmers
Pieter
0.48.43

200m
VS

Caerts
Basten
1.57.06

Timmers
Pieter
1.47.65

400m
VS

Timmers
Pieter
4.14.02

Timmers
Pieter
3.48.08

800m
VS

Timmers
Pieter
9.26.03

Janssen
Senne
9.12.21

1500m
VS

Timmers
Pieter
17.37.60

Janssen
Senne
17.37.91

50m
SS

Caerts
Basten
0.28.29

Caerts
Basten
0.26.73

100m
SS

Caerts
Basten
1.01.01

Caerts
Basten
0.57.71

200m
SS

Caerts
Basten
2.11.47

Caerts
Basten
2.05.22

50m
R

Caerts
Basten
0.27.35

Timmers
Pieter
0.26.66

100m
R

Timmers
Pieter
1.01.49

Timmers
Pieter
0.57.74

200m
R

Janssen
Senne
2.18.49

Timmers
Pieter
2.10.96

50m
Vl

Caerts
Basten
0.26.38

Timmers
Pieter
0.25.18

100m
Vl

Caerts
Basten 0.57.74

Timmers
Pieter
0.55.54

200m
Vl

Caerts  Basten 2.11.81

Joris
Wesley
2.13.13

100m
W

Caerts
Basten
0.57.42

Caerts
Basten
0.56.99

200m
W

Caerts
Basten
2.02.81

Timmers
Pieter
2.10.86

400m
W

Caerts
Basten
4.27.77

Timmers
Pieter
4.55.78

 

UURREGELING IN SPORTOASE "MIJN ZWEMPARADIJS" (sept. 2018 t.e.m. juli 2019).  De uren van ZA5 en ZA6 zijn veranderd!

MAANDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA4 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA3 (IB:4 bn)

(Pre-)Competitie
17:30-18:30: B1+A1 (SB:5 bn)
18:30-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)
 

 

IB: Instructiebad
SB: Sportbad
 

DINSDAG

Zwemacademie
17:30-18:15: ZA1 (IB:4 bn)
18:15-19:00: ZA2 (IB:4 bn)
17:30-18:15: ZA5 (SB:2 bn)
18:15-19:00: ZA7 (SB:2 bn)
19:00-20:00: T2 (SB: 1 bn)

Recreatie
17:30-18:30: R1+R2 (SB:4 bn)

Competitie
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00: (SB:5 bn)

WOENSDAG

Zwemacademie:
17:30-18:15:ZA6 (SB:2bn)
18:15-19:00:ZA8+ZA9 (SB:2bn)

Competitie
18:00-20:00:A3 (SB:3 bn)

 

DONDERDAG

Zwemacademie
17:30-18:15:ZA7 (SB:2 bn)

(Pre)-Competitie
17:30-18:30: B1+A1(SB:5 bn)
18:30-20:00: A2+A3 (SB:5 bn)

(Pre)-Masters
21:00-22:00 (SB:5 bn)

 

VRIJDAG

Recreatie
18:00-19:00: R1+R2 (SB:4 bn)
18:00-19:00: T1 (SB: 1 bn)

Competitie
19:00-20:30: A2+A3 (SB:5 bn)

ZATERDAG

Zwemacademie:
08:30-09:30: ZA8 -ZA9 (SB:2 bn)
09:30-10:15: ZA6 (SB:2 bn)
10:15-11:00: ZA5 (SB:2 bn)
11:00-11:45: ZA1+ZA2 (SB:6 bn)
11:45-12:30: ZA3+ZA4 (SB:6 bn)

(Pre)-competitie:
08:30-10:00: A2+A3 (SB:4 bn)
10:00-11:00: B1+A1 (SB:5 bn)

Adres zwembad Sportoase: Koolmijnlaan 189,Be-Mine site -3582 Beringen
Info zwemclub: info@zwemclubberingen.be
  / Tel.: 011/82 12 04
© 2014 COPYRIGHT Zwemclub De Beringse Tuimelaars

Uw persoonsgegevens of die van je kind(eren) worden verwerkt door zwemclub De Beringse Tuimelaars (info@zwemclubberingen.be) voor ledenbeheer en organisaties van activiteiten op basis van de contractuele relatie als gevolg van uw inschrijving en om u op de hoogte te houden van onze activiteiten.  Indien u niet wil dat wij deze gegevens verwerken, volstaat het ons dat mee te delen via info@zwemclubberingen.be. Via dat adres kan u ook altijd vragen welke gegevens wij over u verwerken en ze verbeteren of laten wissen.  Een meer uitgebreid overzicht van ons beleid op het vlak van verwerking van persoonsgegevens vindt u op www.zwemclubberingen.be/?q=privacyverklaring